Міністр оборони Таран назвав "своєчасною" допомогу США і розповів, куди витратять ці $150 000 000

У Міноборони назвали  своєчасною  допомогу США

Міністр оборони Андрій Таран, котрий не може дати ради бюджетним мільярдам на оборонне замовлення 2021, каже про "своєчасність і обґрунтованість" рішення США надати Україні другу частину допомоги в сфері безпеки у розмірі $150 000 000, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

За словами Тарана, ця допомога буде спрямована на проведення заходів із забезпечення територіальної цілісності України, оборони кордонів і поглиблення сумісності з НАТО.

"Цей пакет допомоги спрямований на підвищення бойових можливостей сил оборони України, управління підрозділами, елементів радіоелектронної боротьби. Йдетьсяпро поповнення наших арсеналів протиартилерійських радарів, засобів для боротьби з безпілотниками, захищеного зв'язку, електронної боротьби і евакуації поранених із поля бою, а також підготовку та обладнання для удосконалення безпеки частин Повітряних сил Збройних Сил", - сказав міністр.

Він також наголосив на важливості виконання Україною заходів оборонної реформи, посилення демократичного цивільного контролю над ЗСУ в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки. Він нагадав, що стратегічний діалог на рівні керівників оборонних відомств України і США динамічно розвивається і це є запорукою зміцнення обороноздатності і практичної реалізації євроатлантичних прагнень України.

"Партнери щодо США надають нам безпрецедентну підтримку в посиленні нашої обороноздатності і національної стійкості. Протягом 2014-2021 років Україна отримала від уряду США оборонну допомогу майже на $2,5 млрд. А недавно Комітет у закордонних справах Сенату США одноголосно прийняв законопроект Про партнерство з Україною в сфері безпеки, що, після підписання в Палаті представників, Сенаті і президентом США, збільшить щорічну військову допомогу до $300 млн. Вдячний нашим американським друзям за колосальну дипломатичну, політичну, фінансову підтримку і практичні кроки щодо збереження суверенітету і відновлення територіальної цілісності України", - зазначив Таран.

Він нагадав, що 14 червня лідери держав-членів НАТО зберуться в Брюсселі для участі в саміті і наголосив, що Україна сподівається на розуміння того, що українське питання має знайти належне місце в порядку денному саміту.

Нагадаємо, 1 березня стало відомо, що Пентагон виділив Україні новий пакет військової допомоги на 125 млн доларів. Гроші призначені для оснащення ЗСУ, щоб допомогти Україні "зберегти територіальну цілісність" і "поліпшити оперативну сумісність з НАТО".

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...