Російські військові 3 мотострілкової дивізії отруїлись алкоголем невідомого походження. Майже 500 окупантів потрапили у лікарню, повідомляють Патріоти України із посиланням на пресслужбу ГУР Міноборони.
Алкоголем невідомого походження окупантів зустріли місцеві мешканці Ізюмського району Харківської області. У такий спосіб українці чинять опір окупантам всіма доступними засобами.
Про це повідомили у Головному управління розвідки Міністерства оборони України. За попередньою інформацією, через важке отруєння алкоголем невідомого походження приблизно 500 окупантів потрапили у лікарню. "Окупантів труять місцеві жителі та алкоголь. Російське командування списує ці випадки на так звані "не бойові втрати", – зазначили у відомстві.
Крім того, жителі Ізюмського району також "пригостили" росіян отруєними пиріжками. Двоє рашистів загинули відразу, а ще 28 потрапили до реанімації.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...