Між Зеленським і Коломойським простежується зв'язок, - західні ЗМІ

Занадто багато "збігів" вказує на те, що навряд чи вони випадкові.

Зеленський дещо недоговорює? Фото: соцмережі.

Між кандидатом у президенти Володимиром Зеленським і олігархом України Ігорем Коломойським простежується зв'язок через спільних ділових партнерів, радників і навіть автомобілі. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Повідомляється, що броньований автомобіль Mercedes, на якому пересувається Зеленський, належить українському бізнесменові Тимуру Міндичу, одному з наближених Коломойському. Також Міндич і Коломойський володіли акціями оператора супутникового телебачення Vision TV. У 2017 році Міндич був зареєстрований як тримач 9-відсоткової частки в компанії Harley Trading Limited. Ця офшорна компанія є однією з фірм, через яку Коломойський контролює групу 1+1 media.

Зокрема, у виданні пишуть, що Міндич тісно пов'язаний із Зеленським через компанію Green Family Ltd. Соратник Коломойського є співвласником цієї компанії. Ще Міндич є співвласником трьох компаній, які займаються підготовкою телешоу Зеленського.

Reuters також встановив, що Зеленського супроводжує охоронець, який раніше був помічений разом з Коломойським. Охорону Зеленського також бачили у фургоні, який належить компанії, пов'язаній з Коломойським.

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...

Про силове звільнення Донбасу: чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій?

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...