Москва "спалила" високопоставленого агента: Мінфін США прямо назвав нардепа Деркача російським агентом і ввів проти нього санкції

Міністерство фінансів США ввело санкції проти депутата Верховної Ради Андрія Деркача. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Патріоти України.

Санкції на Деркача накладені в рамках програми ELECTION-EO13848, введеної в дію президентом США Дональдом Трампом за втручання в американські вибори.

“Міністерство фінансів призначило Андрія Деркача (Деркач) відповідно до Указу 13848 за його спроби вплинути на президентські вибори в США в 2020 році. Деркач, депутат українського парламенту, більше десяти років був активним російським агентом, підтримуючи тісні зв’язки з російськими спецслужбами. Деркач прямо або побічно брав участь, спонсорував, приховував або іншим чином був причетний до іноземного втручання в спробі підірвати майбутні президентські вибори в США 2020 року”, – зазначено на сайті.

Підкреслюється, що це рішення прийнято з метою викриття російських кампаній, які втручаються у вибори.

“Ця акція є чітким сигналом для Москви і її довірених осіб про неприпустимість подібної діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Санкції передбачають заморожування активів, що знаходяться в юрисдикції США, а також заборону для резидентів США на взаєморозрахунки.

“В результаті сьогоднішніх позначень вся власність і інтереси в майні цих цілей, що підпадають під юрисдикцію США, заблоковані, особам із США заборонено здійснювати з ними операції. Крім того, блокуються будь – які юридичні особи, які на 50 або більше відсотків належать одному або кільком зазначеним особам”, – уточнено в документі.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...