Москва в екстазі від власного "величия": В армію Росії надійшла дослідна партія проблемних танків Т-14 "Армата"

Незалежні фахівці "хапаються за глову" від такого "прогресу": проблемний танк "нового покоління" коштує в рази дорожче основного для ЗС РФ і теж відносно свіжого Т-90, при цьому не виказує вагомих переваг

Для Міноборони Росії відвантажена дослідна партія нових танків Т-14 на платформі «Армата». Наразі ця коштовна бронетехніка на цій платформі проходить державні випробування, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський «Интерфакс».


Серед нових зразків ми відвантажили у війська, дослідну промислову партію танків Т-14 «Армата», – сказав перший заступник генерального директора «РОСТЕХ» Володимир Артяков.

Про те, що російська армія у 2021 році отримає партію з 20 танків Т-14 «Армата», повідомив 10 серпня заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко.

Також ще у серпні 2018 року заступник міністра оборони Росії Алєксєй Криворучко повідомив про плани серійних поставок до кінця 2021 року у кількості 132 одиниць танків Т-14 та бойових машин піхоти Т-15.

Окрім того, раніше було заявлено, що у Міноборони Росії є контракт на поставку для військових випробувань двох батальйонів танків Т-14 і батальйону БМП Т-15.

Дослідно-промислова партія передбачає подальше випробування бронетехніки у військах на рівні не одиничних зразків, а в складі підрозділів.

Т-14 ( Об’єкт 148) — перспективний російський основний бойовий танк на гусеничній платформі «Армата». Танк має ізольовану башту без екіпажу.

Розробкою важкої гусеничної платформи «Армата» займався російський концерн «Уралвагонзавод».

Зараз на базі платформи розроблені танк Т-14, бойова машина піхоти Т-15 та броньована ремонтно-евакуаційна машина Т-16.

К-17 ВПК-7829 «Бумеранг» (червень 2020). Фото: ЗМІ РФ

Також у Росії стартували державні випробування бронетранспортера і БМП на основі колісної платформи «Бумеранг». Найближчим часом дослідно-промислову партію бронетранспортера (БТР) К-16 і колісної бойової машини піхоти (БМП) К-17 поставлять збройним силам Росії.

Успіхи є, але: Україна щомісяця виробляє до 36 САУ "Богдана", тоді як Франція 8 САУ CAESAR

понеділок, 28 квітень 2025, 16:56

Україна суттєво наростила виробництво власної самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана 2С22". Якщо у 2023 році на місяць виготовляли близько шести одиниць, то зараз – вже до 36. Про це повідомляє видання Army Technology з посиланням на джерел...

"Жодних планів": Експертка з питань ядерної енергетики пояснила, чому РФ не передасть ЗАЕС під контроль США

понеділок, 28 квітень 2025, 16:50

У Сполучених Штатів немає реальних механізмів для того, щоб отримати контроль над окупованою російськими загарбниками Запорізькою АЕС, зокрема й зон навколо станції. Таку думку в етері Еспресо висловила експертка з питань ядерної енергетики та ядерної ...