Москва за повернення пари скель вимагала глобальної зради: Японія відмовилася укладати мирний договір з Росією

Японці вперто наполягали на поверненні всіх 4-х островів, а Путін за 2 острівки хотів поховати міжнародне право визнанням Токіо анексії Криму, скасування санкцій, шалені інвестиції, а головне розірвання військової угоди з США - "жадность фраера сгубила"

Уряд Японії вирішив відмовитися від ідеї підписання з Росією рамкової угоди щодо мирного договору в кінці червня. Про це в суботу, 1 червня, повідомило токійське видання Asahi Shimbun з посиланням на урядові джерела, зазначають Патріоти України.

Як зазначає газета, раніше японський уряд сподівався підготувати цю угоду до саміту «Великої двадцятки», який пройде в Осаці 28-29 червня і в ході якого запланована зустріч прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе і президента Росії Володимира Путіна.

Токіо, зокрема, мав намір підтвердити Спільну декларацію СРСР і Японії від 1956 року, в якій Москва заявляла про готовність передати Японії два острови південної частини Курильської гряди Шикотан і Хабомаї після укладення мирного договору.

Однак, за словами співрозмовників газети, в результаті сторони не змогли подолати розбіжності по ряду історичних моментів і питань безпеки.

Зокрема, в ході переговорів Москва висловлювала занепокоєння з приводу можливості розміщення на островах наземних систем ПРО американського виробництва в разі їх передачі Японії.

В результаті, пише Asahi Shimbun, до саміту Японія і Росія зосередяться на досягненні прогресу за спільної господарської діяльності на південних Курилах.

Раніше повідомлялося, що Москва запропонувала Токіо перейти на безвізовий режим.

За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, в першу чергу мова йде про ініціативу президента Росії Володимира Путіна про введення режиму вільного переміщення між усіма жителями Сахалінської області і жителями префектури Хоккайдо.

Токіо не визнає російського суверенітету над територією Південних Курил і наполягає на поверненні під свій контроль островів Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.

Москва послідовно нагадує про правомірність російського суверенітету над Курильськими островами: вони відійшли СРСР за підсумками Другої світової війни.

"То, что у Зеленского есть недвижимость в аннексированном Крыму ни для кого не секрет. Но информация, которая всплыла - мерзость в любом случае", - Береза

понеділок, 1 березень 2021, 11:56

"То, что у Зеленского есть недвижимость в аннексированном Крыму ни для кого не секрет. Но информация, которая всплыла...", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Могу сказать, что жена г-на Зеленского до сих п...

"Из-за "Северного потока-2" Россию заставят еще и ремонтировать украинскую ГТС", - Ель Мюрид про новий провал Путіна

понеділок, 1 березень 2021, 11:50

"В Германии постепенно формируется консенсус относительно противоречий вокруг "Северного потока-2". Прошедшая конференция по европейской безопасности в Мюнхене позволила уточнить позиции новой администрации США", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, перед...