"Москвичі, виходьте!": США і Німеччина довели до істерики Машу Лаврову

Представник МЗС РФ розкритикувала активну діяльність прес-секретаря американського посольства, яка публічно прокоментувала підсумки протесту.

Марія Захарова. Фото: скріншот з відео.

Міністерство закордонних справ Росії направить офіційні звернення до США та Німеччини з приводу "втручання в справи РФ" через масштабні мітинги в Москві. Із такою заявою виступила офіційний представник відомства Марія Захарова в ефірі "Росії-1", передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

Росіянам не сподобалося, що американське посольство в соцмережах опублікувало детальний маршрут суботньої акції протесту та розписало її похвилинно, а потім стало активно коментувати підсумки. За словами Захарової, американське посольство в Росії було залучено в неузгоджені акції.

"Я думаю, що керівництво США буде дуже здивоване тим, як їхні дипломати втручаються в російські внутрішні справи, в російську внутрішню політику, тим більше керівництво США неодноразово просило Росію утриматися від втручання у свої внутрішні справи. Мені здається, тут повинен бути паритет", – сказала вона.

Представник МЗС РФ також розкритикувала активну діяльність прес-секретаря американського посольства, яка публічно прокоментувала підсумки протесту. Освітлення протесту німецькими виданнями також не сподобалося Кремлю.

"Я вважаю, це феноменальний прокол західних ЗМІ і журналістів, коли Deutsche Welle російською мовою публікує заклики:" Москвичі, виходьте", "Москва, виходь"... На жаль, будемо змушені довести до німецької сторони – тим більше йдеться про канал, який має державне фінансування, – нашу заклопотаність та практичні кроки, які ми маємо намір здійснити",– додала Захарова.

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...

Наслідки нічного удару по Криму: Дрони повністю знеструмили Севастополь, розгромивши Балаклійську ТЕС

середа, 24 червень 2026, 9:06

Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...