Може, ще гадає уникнути пекла молитвами "чекіста" Гундяєва? ​Вбивця сотень тисяч безневинних на Кавказі, Україні, Азії та Африці Путін хоче здобути Нобелівську премію миру, - Венедиктов

Х*йло сподівається покращити власний імідж та карму. Останнє ,принаймні, навряд

Президент Росії Володимир Путін добивається, щоб йому вручили Нобелівську премію миру. Таку думку 9 жовтня висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" її головний редактор Олексій Венедиктов, зазначають Патріоти України.

"Путін хоче бути нобелівським лауреатом миру, на мою думку. У будь-якому разі, Кремль хоче, щоб Путін був нобелівським лауреатом миру. [...] Будь-яку броню пробивають, як ми знаємо. У разі, якщо це вважають ефективним", – сказав він.

Головний редактор "Эха Москвы" зазначив, що це "питання інтеграції Росії".

"Світ інший. Узагалі світ прозоріший, більш взаємопов'язаний. І я думаю, що кремлівська верхівка це розуміє. Саме тому вона веде на переговори, вирішує питання переговорним процесом, коли не може – вирішує питання силовим. Ми це бачимо на прикладі України, чи Грузії, чи навіть Сирії. Але, загалом, РФ, її керівництво, постійно в переговорах. Каже: "Ми ж ваші, ми ж буржуїнські. Ми ж європейські. Дивіться, ось ми тут домовилися, і тут, і ось зараз ми з американцями домовлятимемося щодо Афганістану", – пояснив Венедиктов.

Він звернув увагу на те, що "Росія хоч і вдає із себе обложену фортецю, волночас насправді за дорученням команди Путіна чи Путіна веде переговори з американцями, з європейцями, з будь-ким".

Нобелівську премію миру щорічно надають особам й організаціям, які зробили видатний внесок у зміцнення миру. Вручають із 1901 року.

2021 року Нобелівський комітет одержав понад 300 заявок на премію миру. Імена номінантів й інформацію про них комітет премії не має права розголошувати протягом 50 років, але особи, які висувають кандидатів, можуть повідомити про це. Стало відомо, що на премію цього року висунули прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу й кронпринца Об'єднаних Арабських Еміратів Мухаммеда бен Заїда за підписання мирної угоди між країнами. Також номінантами стали лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська, російський опозиціонер Олексій Навальний, учасниця кампанії з боротьби зі зміною клімату Грета Тунберг, експрезидент США Дональд Трамп, Путін і рух Black Lives Matter.

Зрештою Нобелівську премію миру здобули російський журналіст Дмитро Муратов і філіппінсько-американська журналістка й письменниця Марія Ангеліта Ресса.

Коли закінчиться війна в Україні та почнеться процвітання - пророцтво карпатських мольфарок (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 9:56

Карпатські мольфарки пророкують, що мир в Україні має наступити за 3-4 роки. Приблизно стільки ж часу, запевняють вони, знадобиться країні для економічного процвітання, зазначають Патріоти України. Свої пророцтва мольфарки озвучили у програмі "Світ на...

Зеленський у небезпеці і не "досидить" термін: Карпатська мольфарка зробила несподіване пророцтво про президента України

понеділок, 6 грудень 2021, 9:22

Президент Володимир Зеленський не зможе завершити термін своєї каденції та напередодні залишить посаду державного керівника. Крім того, політику загрожує серйозна небезпека навіть до фізичної розправи, зазначають Патріоти України. Таку версію зробила ...