Можлива "несподіванка": Соціолог розповів, як Порошенко і Зеленський будуть "ділити" чужі голоси

У чинного президента України Петра Порошенка практично немає шансів на перемогу в другому турі виборів, де він буде протистояти шоумену Володимиру Зеленському. Таку точку зору в інтерв'ю "Апострофу" висловив соціолог і генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто, повідомляють Патріоти України.

"Якщо не відбудуться ніякі радикальні події, які зможуть привести до різких змін, то я не бачу великих шансів на перемогу у Порошенка. Він вже навряд чи може змінити ситуацію", - вважає він.

Соціолог зазначив, що майже всі виборці Юрія Бойка та Олександра Вілкула проголосують за Зеленського у другому турі. "Тільки 10% електорату Юлії Тимошенко планували проголосувати за Порошенка, приблизно 40% - за Зеленського, інші не прийдуть. Електорат Гриценка може дати голоси Порошенку - це майже 30% виборців Анатолія Степановича. Але стільки ж голосуватимуть за Зеленського. І половина прихильників Ігоря Смєшка також проголосують за чинного президента. Ось і все, на що він може розраховувати", - додав він.

Паніотто зазначив, що у Порошенка є шанси тільки в тому випадку, якщо виборці Зеленського одумаються і не прийдуть 21 квітня, або ж вони не будуть задоволені відповіддю їх кандидата щодо якогось конкретного питання.

Джерело: Апостроф

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...