Можливе вторгнення Білорусі: Жданов розповів, які завдання поставить Путін

Для країни-агресора вступ у війну Білорусі є дуже критичним,бо сама Росія починає потихеньку видихатися. Про це в коментарі "Главреду" розповів військовий експерт, полковник запасу Андрій Жданов. Експерт упевнений, що Росії необхідна допомога у відволіканні сил ЗСУ на інші напрямки, передають Патріоти України.

"Для Російської Федерації вступ Білорусі у війну дуже критично, тому що РФ починає потихеньку видихатися. Їй потрібна допомога в плані відволікання наших сил на інший напрямок", - вважає Олег Жданов. Полковник запасу повідав, які завдання поставить президент Росії перед Олександром Лукашенком у разі вторгнення в Україну.

"Перш за все, Путін поставить перед Лукашенком завдання перерізати шляхи постачання України західною військово-технічною допомогою. Це в ідеалі. А так, за великим рахунком, Путіну все одно, навіть якщо білоруська армія вся вб'ється об Збройні Сили України прямо на кордоні Білорусі та України", - упевнений Олег Жданов. "Головне, щоб білоруська армія хоч трохи українських сил відтягнула зі Сходу України", - підсумував він.

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...