
Російська Федерація модернізувала ракети Х-22 та "Онікс", які часто використовує для атак по Україні, а також відновила використання комплексів "Бастіон", передають Патріоти України.
"Ми чітко знаємо, що були проведені заходи з модернізації деяких видів. Там ж сама Х-22 по суті вже стала Х-32, тобто пройшла модернізацію", - повідомив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю телеканалу "Ми - Україна".
З словами представника розвідки, ГУР має інформацію про плани і заходи, які здійснював ворог при модернізації ракет "Оніксів".
"Восени вони дуже часто обстрілювали Миколаївську, Одеську та Херсонську області. Тоді було дуже багато саме підривів, а не влучань", - зазначив Скібіцький. Він додав, що росіяни після модернізації відновили використання комплексів Бал, "Бастіон", які застосовують для атак по цивільних об’єктах.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...