"Ми готові": Президент Зеленський висловився про загрозу вторгнення військ РФ, котрі концентруються в ударні угруповання в ході маневрів "Кавказ-2020"

Україна не боїться масштабних військових навчань Росії "Кавказ-2020" під час яких РФ планує перекинути до кордону з Україною 120 тисяч військових, сотні танків, літаків та іншої техніки.

Про це на брифінгу в Одесі заявив президент Володимир Зеленський. За його словами, це питання було "детально та глибоко" вивчене.

"Це питання (масштабних російських навчань біля кордонів України, – Ред.) детально й глибоко вивчено в Генштабі, причому спільно з керівництвом Міноборони, була залучена до обговорення уся наша розвідка", – зазначив Зеленський.

"Ми нічого не боїмося, ми готові", – наголосив президент.

Зазначимо, активна фаза навчань "Кавказ 2020" запланована з 15 по 26 вересня. За даними Міноборони РФ, в них візьмуть участь військові контингенти з Білорусі, М'янми, Ірану і Пакистану.

Нагадаємо, ЗСУ паралельно розгортає навчання "Об’єднані зусилля-2020", де серед іншого будуть задіяні новітні ракетні комплекси та ударні безпілотники, сили і засоби котрі зможуть відбити вторгнення з моря та інших небезпечних напрямків.

Нагадаємо також, що глава Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк назвав нові загрози з боку Росії. Так, на його думку, під прикриттям навчань "Кавказ-2020" російські війська можуть зробити марш-кидок углиб Херсонської області. Таким чином Москва може спробувати вирішити питання з водопостачанням окупованого нею Криму. Подібний сценарій розвитку подій описали раніше і колишній представник президента України в Криму Борис Бабин, а також екскомандувач Збройними силами США в Європі Бен Ходжес.

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...

Названо російські технології, які можуть "спалювати" американські супутники

середа, 28 жовтень 2020, 7:50

Журналісти переконані, що в мирний час Росія могла б проводити експерименти з генераторами ЕМВ на власних супутниках, термін служби яких наближається до кінця. "Для этого существуют три перспективных технологии. К первой, наиболее разработанной, издани...