"Ми повинні вижити": Зеленський розповів, що робитиме Україна, якщо США не схвалять допомогу

Президент Володимир Зеленський висловив думку, що замінити американську допомогу буде надзвичайно складно. Він зазначив, що без цієї підтримки дедалі більше українських військових опиняться в госпіталях. Про це повідомляє видання Fox News, передають Патріоти України.

За словами українського лідера, знайти альтернативу підтримці американських партнерів досить складно. "Ми не залишимося на одному місці. Ми повинні вижити і жити. Ми повинні знайти паралельні степи, паралельні правила. Але ви розумієте, що це ключове. І це дуже важливо", — заявив він.

Зеленський акцентував увагу на тому, що без американської підтримки зростатиме кількість "героїв, які опиняться в лікарнях". "Тому що якщо в тебе немає справжнього захисного захисту і якоїсь потужної артилерії зі снарядами, звичайно, ти втратиш людей", — додав президент.

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...