
Президент Володимир Зеленський висловив думку, що замінити американську допомогу буде надзвичайно складно. Він зазначив, що без цієї підтримки дедалі більше українських військових опиняться в госпіталях. Про це повідомляє видання Fox News, передають Патріоти України.
За словами українського лідера, знайти альтернативу підтримці американських партнерів досить складно. "Ми не залишимося на одному місці. Ми повинні вижити і жити. Ми повинні знайти паралельні степи, паралельні правила. Але ви розумієте, що це ключове. І це дуже важливо", — заявив він.
Зеленський акцентував увагу на тому, що без американської підтримки зростатиме кількість "героїв, які опиняться в лікарнях". "Тому що якщо в тебе немає справжнього захисного захисту і якоїсь потужної артилерії зі снарядами, звичайно, ти втратиш людей", — додав президент.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...