"Ми вміємо і знаємо": Майор Гетьман розповів, наскільки важко подолати "лінію Суровікіна"

Так звана лінія Суровікіна являє собою добре укріплену лінію оборони російських окупаційних військ. Втім Сили оборони України знають, як долати подібні перешкоди, й подолають її досить швидко, передають Патріоти України.

Такий прогноз виданню Оbozrevatel озвучив ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман. "Це умовна назва. Йдеться про звичайні фортифікаційні споруди, які побудували росіяни", – зауважив він.

Ветеран війни уточнив: "Вони поставили "зуби дракона", вирили протитанкові рви та окопи, побудували бліндажі, між цим встановили певні комунікації, щоб їхні військовослужбовці могли пересуватися, не виходячи з окопу. Тобто ці укріплення поєднані між собою".

Проте, він наголосив, що нічого особливого в "лінії Суровікіна" немає. "Малюють якусь лінію на кшталт лінії Мажино, але чогось особливого там немає. Ми вміємо і знаємо, як її долати. Всі ми впевнені в тому, що ці лінії оборони ми подолаємо достатньо швидко, враховуючи об’єктивні умови", – запевнив майор.

Він також розповів, у чому відмінність першої та другої лінії оборони ворога. Якщо перша лінія була вкрай щільно замінована, то на другій мінування вже не настільки щільне, адже окупаційні війська мали залишити простір для пересування власних сил.

Ветеран війни також наголосив, що наступ Сил оборони України фактично спростовує усі традиційні уявлення військової науки про умови успішного наступу.

"Багато хто з нас чув наративи про те, що, щоб наступати, потрібно мати перевагу в 3-5 разів, мати більше танків та всього іншого, аніж у ворога. А у нас усе з точністю до навпаки. У ворога більше живої сили, більше техніки, більше артилерійських систем, більше снарядів. Але ми тиснемо на ворога. Він перейшов до оборони, а ми продовжуємо наступальні дії", – підсумував він.

Можна рятувати сотні, якщо не тисячі життів на місяць: Україна запустила в серійне виробництво робота Ratel Н для евакуації поранених з поля бою

субота, 27 липень 2024, 15:00

Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...

Шалені підйомні вже не ваблять потенційних 200-х: Росія має серйозні проблеми з набором нових контрактників - ГУР

субота, 27 липень 2024, 14:15

Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...