"Ми вже стоятимемо біля Ла-Маншу, поки США зберуться відповісти": Лукашенко вибовтав свої плани з Путіним (відео)

Ті, хто в Європі досі мріють про мир з відродженою Імперією Зла, отримала гарного стусана від молодшого брата кремлівського фюрера

Диктатор Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що збройні сили ОДКБ значно ефективніші за збройні сили НАТО. Про це він заявив в інтерв'ю російському пропагандисту, зазначають Патріоти України.

"Поки вони (США – Ред.) там розгорнуться і надішлють сюди якісь війська, ми вже стоятимемо біля Ла-Маншу", – сказав він.

Лукашенко навів приклад нещодавньої операції "миротворчого контингенту" ОДКБ з придушення протестів у Казахстані. "У Європі буде простіше", – додав він.

ДОВІДКА. Організація договору про колективну безпеку – це створений Росією 1992 року військовий блок на противагу НАТО, який об'єднує країни колишнього СРСР. Крім РФ, зараз до нього входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан та Таджикистан. Свого часу до організації входили Азербайджан, Грузія та Узбекистан, але покинули її.

Основні (спільні) сили організації – це близько 30 000 чоловік у різних військових угрупованнях, включаючи оперативні. Члени ОДКБ неодноразово висловлювалися проти НАТО, розглядаючи Альянс як загрозу. Крім того, виходячи з публічних заяв представників організації, ОДКБ вважає країни, що межують із країнами-членами ОДКБ, "зоною відповідальності ОДКБ".

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...