"Ми зможемо домовитися тільки після цього": Кривонос назвав три кроки примушення Росії до миру (відео)

Допомогти в стримуванні ворога Україні можуть передові країни світу.

Україна може примусити Росію до миру на своїх умовах у разі виконання трьох обов'язкових кроків. Передовсім йдеться про міжнародну підтримку, економічний розвиток нашої держави та посилення обороноздатності. Про це в інтерв'ю заявив заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос. За його словами, без виконання цього плану будь-які розмови про припинення війни країною-агресором є марними, передають Патріоти України.

"Про мир з РФ ми можемо домовитись, коли буде цілий комплекс, проведений з керівництвом держави і з нашим народом, який поставить Росію перед фактом, що намагання розхитати ситуацію в країні ні до чого не призведе", – вважає Кривонос.

Перш за все, за його словами, варто зосередитися на нарощенні співпраці зі США, Великою Британією, Канадою, Японією та іншими країнами, які дозволять порушувати питання посилення санкцій проти Росії. Другий крок – це чітка робота влади щодо підняття економіки, адже без цього не буде сильної країни, наголосив заступник секретаря СНБО. І, нарешті, третій, але не менш важливий етап "приборкання" окупантів – це посилення спроможності України з надання спротиву.

"Коли росіяни будуть розуміти спроможності ЗСУ і взагалі спроможності сектору територіальної оборони як такі, то захід на нашу територію буде коштувати рубль, а вихід – 100 доларів. Чому? Тому що не проблема зараз росіянам намагатись окупувати територію", – пояснив Кривонос.

"Вони чітко розуміють, що контроль над такою великою територією потребує утримання величезної кількості збройних сил РФ, міжнародний спротив буде зашкалювати, і вони розуміють, що в разі правильної організації територіальної оборони не зможуть цього зробити. Бо територіальна оборона прибере бажання в росіян лізти сюди як практично, так і теоретично", – додав він.

Джерело: 24 канал

За Україну воюють 15 добровольців із Британії та США, серед них - син депутатки британського парламенту, - The Telegraph

неділя, 29 травень 2022, 9:18

Разом із Збройними силами України боротися з російськими загарбниками прибули 15 добровольців із та США. Один із них Бен Грант син депутатки британського парламенту від Консервативної партії Гелен Грант. Бен - колишній спецназівець Королівської морськ...

Окупанти біля острова Зміїний намагаються підняти катер "Раптор" - "утоплеником" хочуть посилити угруповання

неділя, 29 травень 2022, 9:10

Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у...