"На черепі дійсно були сліди, нехарактерні для ДТП": Син Чорновола відреагував на заяву щодо можливого вбивства його батька

Син В'ячеслава Чорновола Тарас Чорновіл розповів, що заява колишнього заступника генерального прокурора Миколи Голомші про те, що його батька могли вбити - це не нова інформація. Про це він сказав у коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.

Тарас Чорновіл наголосив те, що В'ячеслава Чорновола могли вбити, обговорювали дуже давно і це, на його думку, відповідає дійсності. Син дисидента зазначив, що поки достовірно невідомо, через що насправді загинув його батько, оскільки не було чесного слідства.

"Насправді, це є неоднозначна фраза (про кастет), і ми з паном Голомшою це обговорювали і в слідстві, і в суді. Припущення було під час однієї з експертиз, яка працювала з матеріалами попередніх експертиз, тобто це не була ексгумація, це не було дослідження тіла В'ячеслава Чорновола, а були дослідження фотографій, які були зроблені при першій сфальсифікованій експертизі", - пояснив політик.

Тарас Чорновіл додав, що на тілі його батька були ушкодження, які не характерні для ДТП. "Тоді експерт вказав на сліди на черепі мого батька, які не можна, з його погляду, пояснити аварією. Він вважав, що вони нагадують, за його даними, на те що, по голові вдарили кастетами. Дійсно, такі удари не характерні для аварії, але слідство жодної відповіді на його заяви, на його окрему думку, не дало. Ми не маємо простої відповіді на питання, звідки з'явились саме такі ушкодження, про які говорив сам Голомша і той експерт", - наголосив Чорновіл.

Нагадаємо, колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша розповів, що дисидент, лідер "Народного руху України", відомий український політик 1990-х років В’ячеслав Чорновіл загинув не внаслідок ДТП, а був вбитий кастетом.

З архіву ПУ. Як Дніпро потерпає через перекриття Північнокримського каналу: Які Москва та її п'ята колона вигадує "страшилки", щоб змусити дати воду окупантам і що на це кажуть фахівці

субота, 18 вересень 2021, 1:00

в Херсонській області заболочених територій взагалі не спостерігається Андрій Пузанов. Підконтрольні Кремлю чиновники Криму, російські пропагандисти та деякі українські політики котрий рік поспіль переконують, що Україна потерпає через перекриття Півн...

На годиннику була інша дата: У РФ показали, як Путін сьогодні проголосував на виборах онлайн, але щось пішло не так (фото, відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:45

Ще для дистанційного голосування в Росії потрібен мобільний телефон, якого у президента країни-агресора немає. Президент Росії Володимир Путін, який перебуває на самоізоляції, 17 вересня вперше в житті проголосував дистанційно на виборах до Держдуми. О...