
У середу, 21 липня, як і напередодні, на Донбасі отримав поранення боєць підрозділу Об'єднаних сил, передають Патріоти України.
«У зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання „Північ“ в результаті підриву на невідомому мінно-вибуховому пристрої військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення. Воїну оперативно надана перша медична допомога, його доставили до лікувального закладу», — відзначили в ОТГ «Північ» і додали, що стан пораненого задовільний.
На місці події працюють посадові особи бригади та група оперативного реагування Військової служби правопорядку ЗС України. Раніше в штабі Об'єднаних сил повідомляли про поранення двох військовослужбовців 17 липня. Бойцов госпіталізували, стан здоров'я одного пораненого середньої тяжкості, іншого — задовільний.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...