
Контррозвідка СБУ викрила військовослужбовця, який в минулому співпрацював з незаконними збройними формуваннями "ДНР". Житель Харківської області приєднався до окупаційних військ в липні 2014 року. Про це повідомила прес-служба СБУ, передають Патріоти України.
"Обіймав посаду стрілка в складі т. зв. "Спецназу ДНР" і "Батальйону "Оплот", виконував обов'язки патрульного і охороняв підконтрольні бойовикам об'єкти. За це отримував щомісяця гроші в еквіваленті близько 5 тисяч гривень", – розповіли в Службі.
У жовтні того ж року він вирішив припинити співпрацю з терористами і повернувся в Харківську область, де вступив до лав Збройних сил України. "Зараз колишньому бойовику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 (участь в діяльності терористичної групи чи терористичної організації) КК", – йдеться в повідомленні.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...