На Київщині ЗСУ знищили 10 танків окупантів і велику кількість бронемашин, - Арестович (відео)

Українські воїни продовжують демонструвати вражаючі приклади героїзму та військового професіоналізму. Звільняючи Київщину від окупантів, два українських танки розбили посилену танкову роту з повітряно-десантним батальйоном ворожої армії. Ліквідовано 10 танків і велику кількість бронемашин десанту. Про це у ході брифінгу 2 квітня розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України.

Він зазначив, що українські воїни успішно вибивають ворога з Київщини, зокрема, з північного сходу від столиці. Наразі українці звільнили понад 30 населених пунктів в області. Окупантів женуть до державного кордону, по дорозі завдаючи їм відчутних і болісних втрат.

"Є героїчні епізоди дій наших військ. Зокрема, в селищі Дмитрівка два наші танки викотилися на посилену танкову роту противника, це 10 танків, та повітряно-десантний батальйон противника. В результаті два наших танки знищили 10 танків і численні БМД противника. Посилений батальон майже повністю знищили. Ті, хто вцілів - відступили. Це видатний приклад військової звитяги і професіоналізму", - розповів Арестович.

Він також зазначив, що, втікаючи, окупанти лишають після себе чимало справної техніки. "Багато техніки ми захоплюємо, яка стоїть порожня, без палива - і передаємо на озброєння ЗСУ. Тобто наступ іде вдалий", - констатував Арестович.

Також радник голови ОПУ розповів, навіщо Росія перекидає в Україну певні сили з Курської області РФ. Це робиться не для наступу, посилення чи створення нового ударного угруповання - так росіяни намагаються не дати своїм військам зазнати повної та розгромної поразки від ЗСУ.

"Ці війська не становлять безпосередньо загрози ані місту Суми, ані місту Чернгів, ані місту Київ чи іншим містам в цих регіонах. Це просто "заслон", намагання зберегти свої війська, щоб ми їх не знищили коли вони виходять в бік кордону. Але по одній з таких колон, яка зайшла сьогодні вночі - був нанесений дуже потужний удар. І там утворилась така собі "Чорнобаївка", - пояснив Арестович.

Він також не зміг не згадати про те, що за останню добу українські воїни завдали ще два удари по російських силах на славетному Чорнобаївському аеродромі. Це вже 13 та 14 удари на одному й тому ж місці. Цього разу розгромлено один з батальйонів та батарея САУ ЗС РФ.

Насмілився заговорити про Кабаєву і поплатився: У Ризі знайшли мертвим "особистого ворога Путіна", котрий переховувався в еміграції 11 років

понеділок, 22 червень 2026, 23:02

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...

Росіянам у Криму вже не буде спокою: Експерт розповів, що чекає на окупантів

понеділок, 22 червень 2026, 22:20

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...