"На нас просто х*й поклали… Ні зарплати, ні відпустки": Окупант поскаржився на "порядки" в армії РФ. Перехоплення

Окупанти скаржаться на крадіжки серед своїх військових, відсутність відпустки та зарплатні. Вони шоковані тим, що ніхто не звертає уваги на забезпечення солдатів. Про це свідчить чергове перехоплення українською розвідкою телефонної розмови загарбників. Відповідний аудіоролик оприлюднили в ГУР МО України, передають Патріоти України.

Розмова відбувається між російським мобілізованим, який тільки збирається їхати на навчання та військовим РФ, який вже провів певний час на навчанні у Валуйках, що в Бєлгородській області. Окупант розповів колезі про безлад та безправ’я, що панує в наметовому містечку, де проживають російські солдати.

Він поскаржився на крадіжки, розповів, що навіть "у командира піджопник сп*здили". За його словами, вони скоро будуть ходити всюди з усіма своїми речами.

Також він "порадував" колегу тим, що їм не виплачують зарплату – за словами окупанта, він навіть не знає, яка вона у нього. А також поскаржився, що їх не пускають у відпустку. "На нас просто х*й поклали… Ні зарплати, ні відпустки, ніх*я... До нас таке к*нчене ставлення, що я в ах*ї просто", – бідкається загарбник.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...