
Окупанти скаржаться на крадіжки серед своїх військових, відсутність відпустки та зарплатні. Вони шоковані тим, що ніхто не звертає уваги на забезпечення солдатів. Про це свідчить чергове перехоплення українською розвідкою телефонної розмови загарбників. Відповідний аудіоролик оприлюднили в ГУР МО України, передають Патріоти України.
Розмова відбувається між російським мобілізованим, який тільки збирається їхати на навчання та військовим РФ, який вже провів певний час на навчанні у Валуйках, що в Бєлгородській області. Окупант розповів колезі про безлад та безправ’я, що панує в наметовому містечку, де проживають російські солдати.
Він поскаржився на крадіжки, розповів, що навіть "у командира піджопник сп*здили". За його словами, вони скоро будуть ходити всюди з усіма своїми речами.
Також він "порадував" колегу тим, що їм не виплачують зарплату – за словами окупанта, він навіть не знає, яка вона у нього. А також поскаржився, що їх не пускають у відпустку. "На нас просто х*й поклали… Ні зарплати, ні відпустки, ніх*я... До нас таке к*нчене ставлення, що я в ах*ї просто", – бідкається загарбник.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...