
Окупанти скаржаться на крадіжки серед своїх військових, відсутність відпустки та зарплатні. Вони шоковані тим, що ніхто не звертає уваги на забезпечення солдатів. Про це свідчить чергове перехоплення українською розвідкою телефонної розмови загарбників. Відповідний аудіоролик оприлюднили в ГУР МО України, передають Патріоти України.
Розмова відбувається між російським мобілізованим, який тільки збирається їхати на навчання та військовим РФ, який вже провів певний час на навчанні у Валуйках, що в Бєлгородській області. Окупант розповів колезі про безлад та безправ’я, що панує в наметовому містечку, де проживають російські солдати.
Він поскаржився на крадіжки, розповів, що навіть "у командира піджопник сп*здили". За його словами, вони скоро будуть ходити всюди з усіма своїми речами.
Також він "порадував" колегу тим, що їм не виплачують зарплату – за словами окупанта, він навіть не знає, яка вона у нього. А також поскаржився, що їх не пускають у відпустку. "На нас просто х*й поклали… Ні зарплати, ні відпустки, ніх*я... До нас таке к*нчене ставлення, що я в ах*ї просто", – бідкається загарбник.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...