
Окупанти скаржаться на крадіжки серед своїх військових, відсутність відпустки та зарплатні. Вони шоковані тим, що ніхто не звертає уваги на забезпечення солдатів. Про це свідчить чергове перехоплення українською розвідкою телефонної розмови загарбників. Відповідний аудіоролик оприлюднили в ГУР МО України, передають Патріоти України.
Розмова відбувається між російським мобілізованим, який тільки збирається їхати на навчання та військовим РФ, який вже провів певний час на навчанні у Валуйках, що в Бєлгородській області. Окупант розповів колезі про безлад та безправ’я, що панує в наметовому містечку, де проживають російські солдати.
Він поскаржився на крадіжки, розповів, що навіть "у командира піджопник сп*здили". За його словами, вони скоро будуть ходити всюди з усіма своїми речами.
Також він "порадував" колегу тим, що їм не виплачують зарплату – за словами окупанта, він навіть не знає, яка вона у нього. А також поскаржився, що їх не пускають у відпустку. "На нас просто х*й поклали… Ні зарплати, ні відпустки, ніх*я... До нас таке к*нчене ставлення, що я в ах*ї просто", – бідкається загарбник.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...