Окупанти продовжують постачати найманцям "ЛНР" свою зброю.

Співробітники моніторингової місії ОБСЄ в Україні знайшли нові докази присутності російських військ на Донбасі. Відповідне повідомлення на своїй сторінці в Facebook опублікувала українська активістка і волонтер Олеся Татарин. До нього вона додала деякі частини звіту місії ОБСЄ, передають
Патріоти України."10 березня за допомогою безпілотного апарату місії ОБСЄ були виявлені новітні комплекси радіоелектронної боротьби СБ-636" Свет-kу ", РБ-341V" Леер-3 "і Р-934Б "Синица", розташовані на південній околиці Луганська, 13 км від лінії бойового зіткнення, на тимчасово окупованій Росією території. Дані комплекси стоять на озброєнні російської армії і на експорт не поставлялися", - йдеться в тексті.

До того, 5 квітня нинішнього року в районі міста Світлодарськ українські бійці збили сучасний російський бойовий безпілотник "Застава" (Bird Eye 400), виготовлений на військовому заводі в районі Уралу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...