"На півдні великі зміни": Експерт розповів про успіхи українських захисників на лівому березі Дніпра

Військовий експерт Сергій Грабський розповів про нові успіхи Сил оборони України на лівому березі Дніпра і ймовірні цілі на даному напрямку фронту, передають Патріоти України.

"Українські війська намагаються розширити смугу розміщення і активні дії на лівому березі Дніпра для того, щоб максимально створити труднощі для противника в майбутньому. Противник, слідуючи такій дуже традиційній схемі, намагається утримати всі території, які зараз знаходяться під його контролем і таким чином він змушений розмазувати війська, тобто розподіляючи цю щільність сили засобів, яка у нього є наявності, на більш широкому фронті", - сказав він в ефірі.

За його словами, українські війська не концентруються на якійсь одній точці, а створюють постійний тиск на ділянках фронту, щоб дезорієнтувати або зменшити щільність військ РФ на запорізькому напрямку.

"Можемо запропонувати, що в разі успішного розвитку наступальних дій на лівому березі Дніпра і створення зони, яку російські війська не зможуть ліквідувати, в майбутньому можуть створитися умови, при яких українська армія може розвивати локальні наступальні дії саме з цього напрямку. Метою може бути максимально наблизитися до Криму, з якого здійснюється забезпечення російських військ, що діють в Північній Таврії. Тому наближення до Криму українських вогневих засобів серйозно вплине на можливість забезпечення угруповання противника, яке діє на північно-таврійському напрямку і тому це досить серйозна загроза", - заявив Грабський.

Він зазначив, що Росія нервово реагує на спроби просування української армії на цьому напрямку."Говорити про якісь масштабні наступальні операції навряд чи доводиться на даний період часу. Але маючи можливість розширювати ці плацдарми, ми не можемо виключити ймовірність того, що при насиченні інженерною технікою українські війська не зможуть проводити наступальні операції на цьому напрямку. Мета - розрізання сухопутного коридору між окупованим Кримом і територією РФ, і воно може бути здійснено як на херсонському, на запорізькому, на вугледарському напрямках", - додав експерт.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...