
Попри те, що переговори про мир в Україні за посередництва США йдуть доволі важко російський диктатор Володимир Путін більше втратить, якщо Сполучені Штати вийдуть із переговорного процесу. Про це в ефірі телеканалу “Ми-Україна” розповів доктор політичних наук, експерт аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко, передають Патріоти України.
“На мій погляд, президент США Дональд Трамп - це остання соломинка для Путіна, коли він може зберегти своє обличчя. Залишити собі якісь територіальні здобутки”, - заявив Петренко.
На його думку, Путіну вигідно швидко отримати можливість відновити співпрацю із Заходом, зокрема із США. “Але також працює одержимість Україною Путіна, бо з погляду раціонального підходу, він мав бути більш чутливим і швидким в частині тих пропозицій, що звучали з боку Трампа”, - сказав Петренко.
Він додав, що це б давало набагато менше простору для маневрів України у переговорах. “Путін не може відмовитися, щоб не захоплювати Україну, бити по наших містах - те, що ми відчували сьогодні вночі”, - зауважив Петренко.
Він зауважив, що це проблема і для росії, і для України, і для Європи. “Але це проблема і для США. Не можна сказати, що вони нічого не втратять, якщо вийдуть із переговорного процесу. Щонайменше “его” Трампа постраждає, тому що у нього підхід через угоди до політики, ну а тут йому не вдалося”, - сказав Петренко.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...