Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого у вищих щаблях влади в РФ відбуваються дивні події – людей почали відправляти у відставку, деякі почали зникати не тільки з публічного життя, але опиняються за ґратами або щодо них взагалі відсутня інформація. Чиновники та силовики, близькі до Путіна, зникають за загадкових обставин. Військова невдача або втрата лояльності до лідера країни, який "ніколи не помиляється" – і кожен може швидко втратити довіру та зійти з дистанції, повідомляють Патріоти України із посиланням на Bild.
Сергій Шойгу
В розпал "спецоперації" в Україні, яку оголосив Путін, зник глава Міністерства оборони Росії Сергій Шойгу. Ходили різні чутки про проблеми зі здоров'ям, зокрема про те, що він переніс серцевий напад. Навіть були припущення, що це сталося у неприродний спосіб.
Було випущено дивне відео конференції за участю Путіна, Шойгу та інших міністрів, на якому картинка із зображенням голови Міноборони була з перешкодами, що викликало безліч питань до ролика.
Однак згодом Шойгу знову став з'являтися в медіа, його почали цитувати російські державні ЗМІ, а 21 квітня навіть було опубліковано відео зустрічі Путіна та Шойгу, які обговорюють ситуацію в Україні.
Сергій Бесіда
Керівник 5-ї служби оперативної інформації та міжнародних зв'язків ФСБ Росії Сергій Бесєда зараз перебуває у в'язниці "Лефортово" в Москві. Хоча ще на початку квітня перебував під домашнім арештом. Офіційно йому надали статтю: розтрата. Проте неофіційно це звинувачення висувається у Росії лише тим, хто потрапив у немилість диктатора.
Бесєда був відповідальний за український напрямок. Але замість того, щоб надавати президентові оперативну інформацію щодо настроїв у сусідній країні, Путіну доповідали нагору те, що він хотів чути. Приймаючи рішення про вторгнення в Україну, він керувався цими звітами. Ніякої "зустрічі визволителів з квітами" на нашій землі не відбулося, тому Бесєда і потрапив в опалу.
Проте параноя Путіна лише розростається. Побоюючись кротів у спецслужбах, проведено обшуки у будинках співробітників секретних служб, яких підозрюють у контактах із журналістами.
Арешт Бесєди – це не тільки боротьба особисто з ним, але й сигнал усім іншим, що на зрадників чекає в'язниця.
Роман Гаврилов
У середині березня за наказом Путіна заарештували заступника начальника Російської національної гвардії Романа Гаврилова. Офіційно цю інформацію не підтверджують, а у ЗМІ лише є інформація, що він звільнений.
За словами розслідувача з Болгарії Христо Грозєва, існує дві версії затримання Гаврилова – або він передав ворогові таємну військову інформацію, або його викрили в "розтраті палива".
Грозєв наголошує, що Путін цілком усвідомлює, яке безладдя панує у здійсненні командування "спецоперацією" в Україні. У зв'язку з цим у лавах армії та спецслужбах проводяться зачистки. Однак він порушив дуже важливе правило під час війни – не міняти коней на переправі.
Російський диктатор Володимир Путін заявив, що РФ не використовувала РС-26 "Рубєж" для удару по Україні. Натомість атака нібито була здійснена балістичною ракетою "Орєшнік", передають Патріоти України з посиланням на Defense Express. Російський диктато...
"Заява Путіна – вимушений крок, бо Захід не продемонстрував очікуваної Кремлем реакції. Захід не зрозумів дуже товстого «натяку» - довелось роз’яснювати особисто. Путін пів доби чекав на прояви паніки, на чергу дзвінків з усіх столиць НАТО, може навіть...