Накиває п'ятами? Скандальний голова Окружного адмінсуду Києва склав повноваження

Павло Вовк заявив, що з 1 серпня склав повноваження голови Окружного адміністративного суду Києва. Про це він сказав на засіданні Вищої ради правосуддя, члени якої розглядають клопотання Генеральної прокуратури про відсторонення Вовка від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності, повідомляють Патріоти України.

За словами судді, наразі він перебуває у відпустці. Вовк пояснив, що з 1 серпня склав повноваження голови Окружного адмінсуду Києва, адже, враховуючи обставини, не може виконувати представницькі функції, передбачені цією посадою. Він також зауважив, що нового голову ОАСК наразі не обрано. Вовк сказав, що вбачає у відкритому проти нього провадженні ознаки політичного тиску, а також тиску на суддів ОАСК, і вважає його замовним.

Суддя і його захисники наголошують, що його можливе відсторонення може стати фактором тиску на суддів апеляційних та касаційних судів, які розглядатимуть справи, рішення по яких винесли судді ОАСК, та які Генпрокуратура вважає неправосудними.

Відмовив двигун бооту №1, вперше за 20 років! Літак із Зеленським міг розбитися під Харковом

четвер, 21 листопад 2019, 8:30

Літак президента України Володимира Зеленського через технічні проблеми не зміг вилетіти з Чугуєва Харківської області. За даними прес-служби глави держави, у повітряного судна зламався двигун, передають Патріоти України. "Сіли на машини і поїхали, а п...

Хіти тижня. Українська кума Ху*ла зібралася в президенти

четвер, 21 листопад 2019, 4:00

Оксана Марченко вирішила зайнятися політикою. Оксана Марченко, телеведуча і дружина політика Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, планує балотуватися на майбутніх президентських виборах в Україні на пост глави держави. Про ...