Намічається нова "зрада"? Фірташ у червні зустрічався з партнерами адвоката Трампа

Дмитро Фірташ

Український олігарх Дмитро Фірташ у червні 2019 року зустрічався з партнерами юриста президента США Дональда Трампа Руді Джуліані - Левом Парнасом та Ігорем Фруманом, передають Патріоти України.

Фірташ в інтерв'ю газеті The New York Times заявив, що вони пропонували йому юридичну допомогу в обмін на інформацію, яка могла б скомпрометувати колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.

Водночас, він сказав, що не фінансував пошук цієї інформації. За словами Фірташа, це стало б великою помилкою з його боку.

Водночас, один із партнерів адвоката Трампа Руді Джуліані заявив, що пропонував олігарху допомогти вирішити його проблеми з Міністерством юстиції США, якщо той візьме на роботу двох юристів, які б співпрацювали з Джуліані для отримання компромату. Фірташ додав, що відмовився від такої пропозиції і заплатив понад 1 мільйон доларів новим юристам.

У чому звинувачують Байдена і чому виник скандал у США? З 2014 року Гантер Байден був у керівництві скандальної компанії "Burisma" Миколи Злочевського. Він – син Джо Байдена – головного конкурента лідера США Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах.

"Справа Байдена" вже спровокувала політичну кризу у США, а президента Дональда Трампа звинувачують у тиску на українську владу.

У липні під час телефонної розмови Трамп нібито пообіцяв президенту України Володимиру Зеленському, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії "Burisma". Через телефонний скандал спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про початок формальної процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Зеленського з Трампом. Вона засвідчує, що Дональд Трамп таки говорив Володимиру Зеленському, що "було б добре", якби той вивчив справу Джо Байдена.

"Два фашизоидных диктатора - Лукашеску и Пол Пут - нашли друг друга. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - Рабинович

середа, 28 жовтень 2020, 9:29

"То, что вытворяет Лукашеску, вообще не поддается какому-либо человеческому описанию. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, передають П...

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...