
Президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше за 12 років призначив посла в Сполучені Штати Америки. Також він призначив послів в Нідерланди, Австрію, Великобританію і Казахстан. Про це повідомляє видання БЕЛТА, передають Патріоти України.
Олег Кравченко, заступник міністра закордонних справ, тепер є послом в США. Новинні портали відзначають, що до кризи в двосторонніх відносинах Кравченко вже працював в посольстві РБ у Вашингтоні. У 2007 році він був радником білоруського посольства, а потім - тимчасовим повіреним у справах. У 2014 році Кравченко повернувся до Мінська і очолив відділ США і Канади, а потім - управління Америки МЗС. На пост заступника міністра дипломат був призначений три роки тому.
Важливо ще раз відзначити, що посла в Білорусі не призначали протягом 12 років. Про відновлення диппредставництв на рівні послів Мінськ і Вашингтон заявили в вересні 2019 року, коли Олександр Лукашенко зустрічався з заступником державного секретаря США з політичних питань Девідом Хейлі.
Спільне розслідування медіа країн Північної Європи та Балтії виявило, що Росія активно розбудовує військову інфраструктуру поблизу кордонів із країнами НАТО, що потенційно дозволить розмістити там понад 100 тисяч військовослужбовців, передають Патріоти...
Кампанія Росії з вербування військовослужбовців за контрактом демонструє ознаки серйозного напруження на тлі великих втрат у війні проти України та постійного зростання витрат на залучення нових бійців. Про це йдеться у новому звіті американського анал...