Нардеп Бобов готовий віддати до бюджету $1млн несплачених податків, - Луценко

Сам Геннадій Бобов зі звинуваченнями ГПУ не погоджується і вважає, що проти нього розгорнули "брудну" кампанію.

Луценко назвав рішення Бобова "прекрасним прикладом очищення" парламенту. Фото: Новое время.

Народний депутат групи "Відродження" Геннадій Бобов визнав своє порушення при сплаті податків і готовий сплатити $1млн несплачених податків. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко під час звіту в Раді, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Тільки що мені повідомили, що народний депутат Бобов згоден з цим повідомленням і готовий оплатити до держскарбниці більше $1млн несплачених податків і я вважаю це прекрасний приклад очищення Верховної Ради", - сказав Луценко, звітуючи у Верховній Раді.

Генеральний прокурор поінформував, що вже були перевірені електронні декларації 35 народних депутатів, по ним ніяких порушень не виявлено.

В той же час сам Нардеп Бобов на своїй сторінці в Фейсбуці спростував інформацію Генпрокурора, повідомивши, що подав відповідну заяву до Генпрокуратури про захист його честі, гідності і ділової репутації.

"Кампанія оббріхування мого імені абсолютно безпідставними звинуваченнями має припинитися. Саме тому сьогодні адвокатом в моїх інтересах була подана заява до Генеральної прокуратури. Вважаю, що кримінальним провадженням мені було завдано моральної шкоди, принижено мою честь, а також ділову репутацію. Ті, хто зробив це – будуть за це відповідати згідно закону. Піар не пройде, як і намагання зробити з мене «козла відбувайла» для звіту Генерального прокурора", - написав Геннадій Бобов.

Також нардеп опублікував своє звернення до Генпрокуратури.

"Проти мене сьогодні ведеться брудна кампанія. Одним з її елементів є безпідставні звинувачення. Я завжди чесно декларував всі свої доходи багато років. Суть претензій до мене не в порушенні законодавства. Це політичний тиск та тиск на бізнес моєї родини", - зазначив Бобов.

Нагадаємо, раніше Патріоти України повідомляли, що ГПУ підготувала подання про зняття недоторканності з трьох депутатів, серед яких називалося ім'я і Геннадія Бобова.

"Можливо, Росія вже досягла своєї мети": У США пояснили, чому Путін розгорнув війська біля кордонів України

четвер, 6 травень 2021, 11:20

У Сполучених Штатах Америки пояснили розгортання військ Росії біля українського кордону. Так президент Росії Володимир Путін хоче показати себе, особливо перед президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти Украї...

Це багаторівневий підхід: Політтехнолог розповів, яку "пастку" Путін готує для України і чому Зеленському треба бути насторожі

четвер, 6 травень 2021, 10:15

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про відвід російських військ від українських кордонів, не відмовляється від агресивних планів щодо України. Про це "Апострофу" заявив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс, п...