Нардеп Княжицький розповів, як "перелякана брехуха Мар'яна" на засіданні ТСК по "вагнерівцях" перервала виступ екскерівника розвідки Бурби

Як раніше повідомляли ПУ, засідання парламентської комісії, котра досліджує "Вагнергейт" було скандально перерване. Своїми спостереженнями поділились нардеп Костенко та журналіст Бутусов, котрі були присутрні на тому дійстві. Більше подробиць наводить нардеп Княжицький.

"Перелякана брехуха Мар'яна. Ми з колегами-депутатами відповідно до чинного законодавства висловили бажання бути присутніми під час засідання комісії, у якій брали участь депутати "Слуг народу" і ОПЗЖ. Комісія розглядала зрив операції чи спецзаходів із затримання вбивць-вагнерівців "зеленою" владою. Комісію очолює Мар'яна Безугла. Зал комісії охороняли десятки спецпризначенців і охорона УДО. Мар'яна запросила депутатів, ми здали телефони і годинники, пройшли рамки перевірки, підписали документи про допуск до держтаємниці і зайшли в зал. Були довгі і безсенсовні дебати між слугами, які перелякано боялися мабуть того, що депутати з ЄС і Голосу отримають додаткові докази зради у кабінеті Зеленського. Але засідання почали. Прийшов колишній керівник ГУР Василь Бурба. Почав розповідати правду про спробу затримати і покарати вбивць-вагнерівців. Після 10 хвилин розповіді Генерала Мар'яна оголошує перерву на 10 хвилин. Згодом приходить і продовжує перерву", - пише Княжицький.

Нардеп також прокоментував допис Безуглої у Facebook, у якому вона заявила, що депутати від "Європейської Солідарності" та "Голосу" нібито "ввірвалися" на засідання. "Переляк перед правдою примушує Мар'яну брехати. Соромно!!! З "ЄС" були Герасимов, Забродський, Федина, Іонова, Величкович. З "Голосу" - Осадчук і Костенко. Біля зали десятки спецпризначенців з камерами, в тому числі з УДО і ГУР. Ану, покажіть відео, де хтось кудись вривається. Правда в іншому. Нашою країною керують негідники і зрадники", - додав Княжицький.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.