Нардеп "Слуги народу" стверджує, що тесть Зеленського влаштувався до нього працювати помічником

Володимир Кияшко – батько дружини президента України Володимира Зеленського Олени – займається питанням перероблення промислових відходів на дорожнє покриття як помічник народного депутата від керівної партії "Слуга народу" Олега Бондаренка.

Бондаренко: Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Фото: chesno.org.

Тесть президента України Володимира Зеленського Володимир Кияшко на громадських засадах працює помічником народного депутата від "Слуги народу", голови комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка. Про це розповів сам Бондаренко, повідомляють Патріоти України із посиланням на рух "Чесно".

"Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді [Олени Зеленської]. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", – сказав він.

Бондаренко пояснив, що Кияшко спеціалізується на темі промислових відходів, але не є професійним екологом. Він повідомив, що познайомився з батьком Зеленської після того, як став народним депутатом. Кияшко нібито сам запропонував свою кандидатуру на посаду помічника-консультанта.

Кияшко вивчає питання перероблення промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, і шламових відвалів – відходів, які складаються із дрібних часточок породи, одержуваних у вигляді осаду під час промивання рудного матеріалу, розповів Бондаренко.

За його словами, наразі Кияшко вивчає технологію перероблення шламових відходів на дорожнє покриття. "Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства "Укравтодор", – додав нардеп.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті", зазначено на сайті навчального закладу.

За даними системи YouControl, Кияшко раніше був керівником ТОВ "Криворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини. Згідно зі ст. 34 закону "Про статус народного депутата України", кожен парламентарій самостійно визначає кількість помічників, які працюють за трудовим договором чи на громадських засадах у межах фонду оплати їхньої праці. Розмір цього фонду визначає постанова Верховної Ради "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів". Згідно з постановою, у 2019 році це 48 тис. грн на місяць для кожного з нардепів – 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

ХАМАС потужно атакував центральний і південний Ізраїль, люди в паніці тікають у сховища (відео)

неділя, 16 травень 2021, 9:30

В неділю, 16 травня, палестинський рух ХАМАС випустив шквал ракет по центральному і південному Ізраїлю. Місцеве населення перебувають у сховищах, захищаючись від ракет, передають Патріоти України. Водночас ізраїльська армія змогла перехопити більшість...

"Еще один бессмысленный "золотой батон" вдобавок к Януковичу и его шайке без надобности": У Роcії пояснили, чому Путін не кинеться рятувати кума Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 9:12

"Путин печалится по поводу своего кума Медведчука. На главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" и его соратника Козака в Украине завели уголовку по подозрению в госизмене и расхищении национальных ресурсов в Крыму. Козак своевременно уехал...