Нардеп "Слуги народу" стверджує, що тесть Зеленського влаштувався до нього працювати помічником

Володимир Кияшко – батько дружини президента України Володимира Зеленського Олени – займається питанням перероблення промислових відходів на дорожнє покриття як помічник народного депутата від керівної партії "Слуга народу" Олега Бондаренка.

Бондаренко: Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Фото: chesno.org.

Тесть президента України Володимира Зеленського Володимир Кияшко на громадських засадах працює помічником народного депутата від "Слуги народу", голови комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка. Про це розповів сам Бондаренко, повідомляють Патріоти України із посиланням на рух "Чесно".

"Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді [Олени Зеленської]. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", – сказав він.

Бондаренко пояснив, що Кияшко спеціалізується на темі промислових відходів, але не є професійним екологом. Він повідомив, що познайомився з батьком Зеленської після того, як став народним депутатом. Кияшко нібито сам запропонував свою кандидатуру на посаду помічника-консультанта.

Кияшко вивчає питання перероблення промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, і шламових відвалів – відходів, які складаються із дрібних часточок породи, одержуваних у вигляді осаду під час промивання рудного матеріалу, розповів Бондаренко.

За його словами, наразі Кияшко вивчає технологію перероблення шламових відходів на дорожнє покриття. "Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства "Укравтодор", – додав нардеп.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті", зазначено на сайті навчального закладу.

За даними системи YouControl, Кияшко раніше був керівником ТОВ "Криворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини. Згідно зі ст. 34 закону "Про статус народного депутата України", кожен парламентарій самостійно визначає кількість помічників, які працюють за трудовим договором чи на громадських засадах у межах фонду оплати їхньої праці. Розмір цього фонду визначає постанова Верховної Ради "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів". Згідно з постановою, у 2019 році це 48 тис. грн на місяць для кожного з нардепів – 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

Хіти тижня. Ізоляція Донбасу: Колишній регіонал спровокував грандіозний скандал у прямому ефірі одного з українських телеканалів (відео)

субота, 7 грудень 2019, 19:00

Михайло Добкін заявив, що тим, хто виступав за ізоляцію Донбасу, необхідно заборонити на 5 років залишати межі своїх міст. Добкін вважає, що силами Верховної Ради і партії президента повинен бути прийнятий спеціальний закон, який помститься всім тим, х...

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...