"Нашу збірну напоїли": Лідер комуністів Росії висунув свою версію ганебної поразки на Євро-2020

Лідер партії "Комуністи Росії" Сергій Малинкович упевнений, що на результат матчу між збірними Росії та Бельгії (0:3) на Євро-2020 вплинули зовнішні чинники, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

"Рахунок 0:3 для мене шокуючий. Дуже сильно підвели хлопці в день Росії. Звичайно, вся збірна знала про цей день, тому вони повинні були краще готуватися. Але знаєте, хочу сказати одну річ. Якби програли кілька років тому, сказали б "ну програли і програли". Тобто не стали б заглиблюватися в одне єдиної поразки. Але зараз, після історії з нашої тенісисткою Яною Сизиковою, яку просто з якихось абсурдними звинуваченнями затримали в Парижі, я вже нічому не здивуюся.

Моя версія така: збірну Росії перед матчем з Бельгією могли чимось напоїти, опромінити, підмішати щось у їжу. Ми не знаємо, в якому стані вони виходили на поле. Тренер ж не ідіот, він не хоче втрачати своє місце. І, я впевнений, з ним напевно була проведена бесіда на найвищому рівні. Але так продути ...

Тут точно замішана якась третя сторона. Тому, на мій погляд, потрібно відновити радянську традицію - на кожен матч з командою повинні їздити п'ять співробітників ФСБ. Найкраще, щоб чекісти були впроваджені до складу команди, і ніхто не знав, хто він насправді. Коротше, в збірній повинен бути людина, відповідальна за морально-політичну обстановку.

Зараз, за підсумками матчу з Бельгією, потрібно зробити висновки і провести розслідування. Якщо з'ясується, що ніхто їх не труїв і не опромінював, то тренер повинен бути замінений, а футболісти - позбутися преміальних за цю гру. У матчах з Данією і Фінляндією команда повинна спокутувати провину кров'ю", - сказав Малинкович.

"Косив" під Олександра Невського: ЗСУ ліквідували російського майора-хвастуна (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 8:09

ЗСУ ліквідували російського майора-окупанта, який у соцмережах використовував псевдонім "Олександр Невський". Командир гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії, уродженець Мелеузівського район...

"Шана Україні та її народу. Шана тобі, дорогий Володимире": Макрон нагородив Зеленського найвищою відзнакою Франції (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 7:53

Французький президент Еммануель Макрон нагородив українського лідера Володимира Зеленського орденом Почесного легіону, повідомляє Twitter глави Франції. "Шана Україні та її народу. Шана тобі, дорогий Володимире, за твою мужність і відданість", - зазнач...