Колишній посол США в ОБСЄ та колишній старший директор з питань Європи Ради нацбезпеки США Майкл Карпентер в ефірі Еспресо та Slawa.TV заявив, що за президентства Дональда Трампа США менш охоче вступають у стратегічну конкуренцію з великими державами, такими як Росія та Китай, передають Патріоти України.
Карпентер зазначив, що Сполучені Штати дедалі більше роблять поступки цим країнам, переймають окремі елементи їхньої зовнішньої політики та вітають інвестиції з Росії та Китаю. «У певному сенсі США можна уявити як більшу версію Угорщини, яка робить поступки Росії та Китаю, переймає окремі елементи їхньої зовнішньої політики та ухвалює законодавство, подібне до законів проти неурядових організацій», — пояснив дипломат.
За його словами, такі ознаки помітні у пом’якшенні риторики, відстроченні багатомільярдного пакета військової підтримки для Тайваню та підготовці до зустрічі Трампа з Сі Цзіньпіним. Карпентер підкреслив, що відхід США від ліберальної моделі робить їхню зовнішню політику все більш схожою на політику Угорщини та Грузії.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...