Натяк скрепам? США тестують скидання ракет з транспортних літаків (фото)

Протягом останніх декількох років ПС США розглядають концепцію «летючого арсеналу».

Літак MC-130J Commando II. Фото: www.pacaf.af.mil.

Військові США випробовують скидання з транспортних літаків крилатих ракет CLEAVER. Про це повідомляє Flight Global, передають Патріоти України.

Дослідницька лабораторія Військово-повітряних сил (AFSOC) провела випробування, покликані продемонструвати, що військово-транспортні літаки можуть використовуватися для крилатих ракет.

Протягом останніх декількох років ПС США розглядають концепцію «летючого арсеналу». Вона передбачає можливість створення літака, здатного нести велику кількість ракетного і бомбового озброєння. Один з варіантів концепції передбачає, що ракети з транспортного літака будуть запускатися по команді з винищувача, на якому, навпаки, буде підвішений можливий мінімум озброєння.

Випробування по скиданню крилатих ракет з транспортного літака проводилися в січні 2020 року спеціалістами Дослідницької лабораторії ПС США і Сил спеціальних операцій ВПС США, однак військові повідомили про це тільки зараз.

Під час випробувань військові в цілому скинули п’ять транспортних піддонів (Combat Expendable Platforms) з шістьма масогабаритними макетами крилатих ракет CLEAVER. Макети ракет були скинуті з транспортника спеціального призначення MC-130J Commando II. Скидання проводилися на різній висоті через кормову апарель.


Хіти тижня. "Путину будет не до Украины. В России грядет бунт - бессмысленный и беспощадный", - експерт

субота, 11 липень 2020, 23:05

"На бумаге есть, а на деле ничего Ст. 31 Конституции РФ предусматривает, что "граждане РФ имеют право собираться мирно, без оружия, проводить собрания, митинги и демонстрации, шествия и пикетирование". Однако эти права только на бумаге, так как на прак...

Прокурори Венедіктової "зливали" майданівців - журналістське розслідування (відео)

субота, 11 липень 2020, 22:45

Прокурори так старанно вели справу, що спочатку загубили 50 сторінок, потім почали замінювати деякі документи. Група прокурорів, яких призначила генпрокурор Ірина Венедіктова у "справах" п'ятого президента лідера фракції "Європейська Солідарність" Петр...