Навчився у Путіна? "У нього є ляльководи": Трамп заявив, що Байдена контролюють... фашисти

Одіозний американський політик Дональд Трамп видав чергову порцію маячні. На цей раз він заявив, що президента США Джо Байдена нібито "контролюють фашисти". Також він вкотре розповів, що чинний американський президент "несе загрозу демократії". Про це Трамп заявив на мітингу перед своїми прихильниками у штаті Мічиган, передають Патріоти України.

45-й президент США, який знову мріє опинитись у Білому домі, звинуватив Байдена в тому, що той нібито несе загрозу демократії. Також Трамп видав, що чинний глава держави нібито контролюється ззовні та припустив, що за Байденом можуть стояти "фашисти".

Крім того, одіозний політик глузував з ходи та промови американського президента. "Джо Байден і фашисти, які його контролюють, – це загроза демократії. Вони загрожують демократії. Він не настільки розумний, щоб це усвідомити, але у нього є ляльководи. Цей хлопець навіть не може з трибуни спуститися. Так, не може знайти сходинки й два слова зв'язати не може", – видав Трамп.

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...