"Навіть якщо уявити, що Зеленський хоче стати диктатором, то з такою "групою підтримки" - це просто не можливо", - Айдер Муждабаєв

За словами журналіста, у команді Зеленського зараз "політична махновщина".

Кремлю потрібен хаос в Україні. Завдання президента Володимира Зеленського цього не допустити. Про це сказав журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

За його словами, у команді Зеленського зараз "політична махновщина". "Бачимо, як у самій фракції ("Слуга народу". - Gazeta.ua) такі речі відбуваються, такі різні, м'яко кажучи, люди там. Що навіть якщо уявити, що Зеленський хоче стати диктатором, у чому я не впевнений, то з такою "групою підтримки" - це просто не можливо. Вони один одного із задоволенням перегризуть.

Політичний дитячий садочок. Звичайно, у цьому хаосі є зрадники, впевнений, і дурні є, і наївні люди. Якби не було війни, загрози з боку Росії, я би взагалі по-філософські до цього ставився.

Росія за всіма ознаками перетворилася на Рейх. Кандидатура на керівництво України у Путіна є одна. І вона має прізвище "хаос". І з цим хаосом у всіх питаннях треба закінчувати. Бажаю президенту Зеленському, щоб навесні, коли буде рік його роботи, щоб він просто закінчив цей хаос. Хоча би всередині своєї команди. Тому що це дуже погано впливає на суспільство", - сказав журналіст.

Також, за словами журналіста, Путін добивається перевести тему російської агресії на Донбасі на "внутрішній конфлікт". "Путін бажає відокремити питання окупованої частини Донбасу. Відверто каже: "Розмовляйте зі своїми сепаратистами, домовляйтеся". Цього в жодному разі не можна робити. Це буде велика помилка", - сказав Муждабаєв.

Джерело: Еспресо.ТV

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...

Оперативний резерв та підрозділи тероборони чекають на патріотів: Хомчак закликав українців приєднуватися до ЗСУ

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:28

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак визнав нарощування військ РФ уздовж держкордону й на тимчасово окупованих територіях країни, однак закликав представників влади і місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та н...