"Навіть якщо уявити, що Зеленський хоче стати диктатором, то з такою "групою підтримки" - це просто не можливо", - Айдер Муждабаєв

За словами журналіста, у команді Зеленського зараз "політична махновщина".

Кремлю потрібен хаос в Україні. Завдання президента Володимира Зеленського цього не допустити. Про це сказав журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

За його словами, у команді Зеленського зараз "політична махновщина". "Бачимо, як у самій фракції ("Слуга народу". - Gazeta.ua) такі речі відбуваються, такі різні, м'яко кажучи, люди там. Що навіть якщо уявити, що Зеленський хоче стати диктатором, у чому я не впевнений, то з такою "групою підтримки" - це просто не можливо. Вони один одного із задоволенням перегризуть.

Політичний дитячий садочок. Звичайно, у цьому хаосі є зрадники, впевнений, і дурні є, і наївні люди. Якби не було війни, загрози з боку Росії, я би взагалі по-філософські до цього ставився.

Росія за всіма ознаками перетворилася на Рейх. Кандидатура на керівництво України у Путіна є одна. І вона має прізвище "хаос". І з цим хаосом у всіх питаннях треба закінчувати. Бажаю президенту Зеленському, щоб навесні, коли буде рік його роботи, щоб він просто закінчив цей хаос. Хоча би всередині своєї команди. Тому що це дуже погано впливає на суспільство", - сказав журналіст.

Також, за словами журналіста, Путін добивається перевести тему російської агресії на Донбасі на "внутрішній конфлікт". "Путін бажає відокремити питання окупованої частини Донбасу. Відверто каже: "Розмовляйте зі своїми сепаратистами, домовляйтеся". Цього в жодному разі не можна робити. Це буде велика помилка", - сказав Муждабаєв.

Джерело: Еспресо.ТV

З архіву ПУ. Луганський екснардеп-комуніст плакався Соловйову: "Це вирок... Немає ліків та лікарів. Єдиний бізнес, який процвітає - похоронний. Лідери "ДНР" і "ЛНР" не розуміють" (відео)

субота, 16 жовтень 2021, 23:05

Коронавірус в Луганську масово вбиває людей, адже ліків і лікарів в окупованому місті немає. Таку заяву зробив у жовтні 2020 року один з колишніх депутатів Верховної Ради Спірідон Кілінкаров, який в 2014 році перетворився на посібника російських окупан...

"Каністра" теж була присутня: У окупованому Донецьку урочисто відкрили пам'ятник терористу "Моторолі" (фото)

субота, 16 жовтень 2021, 23:00

У відкритті «пам'ятника» екс-командиру підрозділу незаконних збройних формувань «Спарта» Арсену Павлову з позивним «Моторола» взяли участь Денис Пушилін і дружина Арсена Павлова. Відкриття «пам'ятника» відбулося в Київському районі Донецька, повідомляю...