Назвали "Зоряним маршем": Польські фермери влаштують новий страйк

Фермери в Польщі наступного вівторка, 27 лютого, планують розпочати страйк у Варшаві під гаслом «Зоряний марш на столицю». Про це повідомляє Rmf Fm, передають Патріоти України.

Польські фермери хочуть зібратися перед Палацом культури і науки, звідти вирушити до Сейму, а потім до офісу прем'єр-міністра. Там вони вимагатимуть зустрічі з прем’єром Дональдом Туском і планують вручити йому петицію.

Протестувальники вимагатимуть обмеження імпорту сільськогосподарської продукції з України та виходу польського уряду з європейського зеленого курсу.

Раніше фермери з Чехії, Словаччини, Польщі та інших країн ЄС влаштували акції протесту вздовж чеських кордонів, заблокувавши деякі пункти пропуску. Вони вимагають зменшення бюрократії та змін у політиці Європейського Союзу.

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...