Не було ніякої "одеської Хатині": Відомий журналіст назвав факти, які ігнорує пропаганда РФ та "п'ята колона" в Україні стосовно трагедії 2 травня

Освіжимо в пам'яті факти, котрі розкривають правду про трагедію 2 травня, приховану російськими пропагандистами і сепаратистами. Ось як про це пише відомий донецький журналіст Денис Казанський, котрий сам пережив створення "народної республіки" російською агентурою у рідній домівці, зазначають Патріоти України.

"Днями була п'ята річниця подій 2 травня в Одесі. Росіяни і наші проросійські політики продовжують спекулювати на цій темі. Називають інцидент "одеською Хатинню" і показують усе так, ніби-то кровожерливі українські головорізи напали на беззахисних російських активістів і ні за що ні про що розправилися з ними. Зрозуміло, насправді все було далеко не так. Є три факти, які всі ці п'ять років наполегливо ігноруються пропагандистами", - написав журналіст.

Далі наводить факти, що руйнують "ілюзію", створену російською пропагандою.

1. Не було ніякої "одеської Хатині". У Хатині вбили мирних жителів. В Одесі прихильники РФ були озброєні і прийшли, щоб влаштувати вуличний бій.

2. Першими стріляти 2 травня почали саме проросійські активісти. Перші загиблі - Ігор Іванов та Андрій Бірюков - були з української сторони. Вбивство цих людей і призвело до подальшого побоїща на Куликовому полі.

3. Відповідальність за безлади 2 травня насамперед несе міліцейське начальство Одеси, яке повинно було запобігти зіткненням в місті, але не зробило цього. Однак Дмитро Фучеджі, який керував в той день правоохоронцями, ховається в Росії і отримав російське громадянство. Росіяни могли б залучити його до відповідальності, якщо б дійсно хотіли покарати винних і домогтися справедливості. Але замість цього Фучеджі, який допустив кровопролиття, спокійно виступає на російських телеканалах.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Москва розкрила інтригу щодо зустрічі Путіна із Зеленським у Єрусалимі

субота, 25 січень 2020, 6:00

Зустріч голів двох держав не відбулася. Про це заявив прессекретар Дмитро Пєсков попередньо зазначивши, що президент України Володимир Зеленський скасував візит на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, на якому був присутній президент РФ Володимир Путін,...

Хіти тижня. Розчарування року: У "ЛДНР" різко змінилося ставлення до Зеленського

субота, 25 січень 2020, 0:35

У Москві зрозуміли, що Зеленський не готовий йти на поступки Росії і включати Донбас до складу України на умовах Кремля. Відомий український журналіст Денис Казанський підкреслив радикальну зміну в риториці з боку бойовиків "ДНР" щодо президента Володи...