Не було ніякої "одеської Хатині": Відомий журналіст назвав факти, які ігнорує пропаганда РФ та "п'ята колона" в Україні стосовно трагедії 2 травня

Освіжимо в пам'яті факти, котрі розкривають правду про трагедію 2 травня, приховану російськими пропагандистами і сепаратистами. Ось як про це пише відомий донецький журналіст Денис Казанський, котрий сам пережив створення "народної республіки" російською агентурою у рідній домівці, зазначають Патріоти України.

"Днями була п'ята річниця подій 2 травня в Одесі. Росіяни і наші проросійські політики продовжують спекулювати на цій темі. Називають інцидент "одеською Хатинню" і показують усе так, ніби-то кровожерливі українські головорізи напали на беззахисних російських активістів і ні за що ні про що розправилися з ними. Зрозуміло, насправді все було далеко не так. Є три факти, які всі ці п'ять років наполегливо ігноруються пропагандистами", - написав журналіст.

Далі наводить факти, що руйнують "ілюзію", створену російською пропагандою.

1. Не було ніякої "одеської Хатині". У Хатині вбили мирних жителів. В Одесі прихильники РФ були озброєні і прийшли, щоб влаштувати вуличний бій.

2. Першими стріляти 2 травня почали саме проросійські активісти. Перші загиблі - Ігор Іванов та Андрій Бірюков - були з української сторони. Вбивство цих людей і призвело до подальшого побоїща на Куликовому полі.

3. Відповідальність за безлади 2 травня насамперед несе міліцейське начальство Одеси, яке повинно було запобігти зіткненням в місті, але не зробило цього. Однак Дмитро Фучеджі, який керував в той день правоохоронцями, ховається в Росії і отримав російське громадянство. Росіяни могли б залучити його до відповідальності, якщо б дійсно хотіли покарати винних і домогтися справедливості. Але замість цього Фучеджі, який допустив кровопролиття, спокійно виступає на російських телеканалах.

Клуб колишніх: Янукович відсвяткував 70-річчя у компанії Дмитра Медведєва та 3-разрядних чиновників – ЗМІ

субота, 11 липень 2020, 10:05

Гостей змусили здати тест на COVID-19. Колишній президент-утікач Віктор Янукович святкував своє 70-річчя в Сочі (Росія) разом з колишнім експрем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, зазначають Патріоти України. Святкування Дня народження проходило в каз...

Єрмак назвав фейком публікацію провідного німецького часопису щодо ультиматуму Росії на переговорах у Берліні

субота, 11 липень 2020, 9:06

Єрмак із суттєвим запізненням відреагував на публікацію Spiegel про позицію Москви на переговорах у Берліні.Оприлюднена перед берлінською зустріччю радників "нормандської четвірки" інформація про вимоги Російської Федерації показати новий закон про осо...