Не чекаючи агресіії РФ: США та союзники планують відправлення додаткових військ до Румунії, Болгарії та Угорщини

США та їхні союзники ведуть переговори щодо розміщення додаткових тисяч військовослужбовців у східноєвропейських країнах НАТО. Це відбувається на тлі можливого широкомасштабного вторгнення Росії до України, зазначають Патріоти України.

Розміщення військ Альянсу стане демонстрацією підтримки перед агресією Москви, що триває. Про це повідомляє американський телеканал CNN, посилаючись на інформацію трьох офіційних осіб США.

За словами двох представників міністерства оборони, дислокація чисельністю близько 1000 осіб у кожній країні буде аналогічна передовим бойовим групам, дислокованим на цей час у країнах Балтії та Польщі. За словами всіх трьох офіційних осіб, серед країн, які розглядають можливість розгортання, є Румунія, Болгарія та Угорщина. Але остаточних рішень поки що не ухвалено.

Ще один європейський дипломат розповів телеканалу, що США та Великобританія розглядають можливість нового розгортання на тлі можливого вторгнення, але не всі 30 членів НАТО готові на це піти. Тому США ведуть переговори про відправлення додаткових сил на двосторонній основі або, як висловився один із офіційних осіб, у вигляді "коаліції охочих".

Можливість розгортання деяких сил ближче до кордонів Росії знаменує зміну позиції з боку адміністрації президента США Джо Байдена, яка побоювалася ризику подальших провокацій Москви. Але Кремль може використати цей крок у своїх цілях, можливо, як приклад нібито агресивної позиції НАТО, яку Росія використовує для виправдання нарощування своїх сил уздовж кордонів України.

За словами двох джерел, президент Байден спочатку планував виступити перед громадськістю із заявою про ситуацію з Росією вже цього тижня, але зараз незрозуміло, чи зробить він це, оскільки Білий дім продовжує намагатися взаємодіяти з Кремлем дипломатичним шляхом.

Містяни забули, що таке тиша: Війська РФ намагаються протиснутися у Сєверодонецьк. Голова Луганської ОВА поділився останніми новинами

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:29

Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. За його словами, упродовж усієї доби росіяни намагалися протиснутися у Сєверодонецьк зі сторони Пурдівки та Щедрищевого, атакували позиції наших військових в районі Устинівки. . "Жителі Сєверодонец...

Санкції у дії: США конфіскували іранську нафту з танкера під прапором Росії

п’ятниця, 27 травень 2022, 7:55

США конфіскували іранську нафту, що зберігалася на російському судні поблизу грецького острова Еввія в Егейському морі. Про це з посиланням на джерела у Греції повідомили агенції AP та Reuters. Після «судового втручання влади США щодо вантажу корабл...