Не має геостратегічного значення: Загороднюк пояснив, чому захоплення Донбасу нічого не дасть РФ

Росія уже програла в Україні усі найголовніші битви і провалила найголовніші цілі. Так, армії РФ не вдалося взяти Київ, Харків і не вдається захопити увесь Південь нашої держави, передають Патріоти України.

У той же час захоплення усієї території Донецької та Луганської областей, заради чого РФ зараз концентрує багато сил, для країни-агресорки не має геостратегічного значення. Про це сказав колишній міністр оборони України і голова Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк в інтерв'ю Радіо НВ.

"Будь-яка війна – це досягнення політичних цілей. У захопленні додаткових територій Луганської і Донецької областей жодної політичної цілі немає. Жодного пояснення, чому їм потрібні ці території, немає", – наголошує Загороднюк.

За його словами, було зрозуміло, чому російські окупанти так рвалися на Київ, і зрозуміло, чому намагаються захопити весь Південь, адже узбережжя має для них стратегічне значення.

"Жодного значення їм збільшити територію в Донецькій та Луганській області немає, там немає жодної потужної інфраструктури… Просто геостратегічного значення жодного додаткові ці регіони не мають", – водночас зазначає ексочільник Міноборони України.

При цьому для Росії також нічого не значить "звільнення" так званих "Л/ДНР", каже Загороднюк. Тому єдина причина, чому вони ще й далі воюють – "хоч чогось досягти, аби хоч щось показати".

Загороднюк також зазначив, що армія РФ уже близька до катастрофи. І на це вказує в першу чергу той факт, що вони не можуть добитися якогось швидкого і переконливого результату навіть при тому, що сконцентрували на потрібних для них напрямках усі зусилля і можливості.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...