Не може оприлюднити все, що знає, але..: Лукашенко розповів, що Путін задовго до 2036 року залишить Кремль

Президент Росії Володимир Путін, терміни президентства якого обнулились у відповідністю з поправками до Конституції РФ, не буде триматися за президентське крісло до 2036 року.

Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передають Патріоти України.

«Ніколи не буде Путін президентом до 2036 року, я вам 100 відсотків гарантую. Все залежить від обстановки і кращою вона не буде», - сказав Лукашенко.

На думку білоруського лідера, Путін обов'язково знайде людину, яка замінить його на посаді і буде продовжувати політику, яку глава Кремля проводить протягом усього терміну перебування його при владі.

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...