"Не наш і не ваш": Російська письменниця розповіла свою версію того, чий Крим

За словами Людмили Улицької, вона не належить до тих людей, які говорять, "Кримнаш", але і "Крим ваш" – це теж не її формулювання.

Людмила Улицька. Фото: соцмережі.

Крим - міжнародна земля, коридор між європейською цивілізацією і Росією, будь-який народ, що жив там, може сказати, що "Кримнаш". Таку думку висловила відома російська письменниця Людмила Улицька, передають Патріоти України.

За її словами, нерозумно говорити, що півострів належить комусь конкретно, хоча за міжнародними договорами, це територія України. "Крим – нещасне місце, за нього ще довго буде вестися боротьба. Нерозумно говорити, що він комусь належить, це міжнародна земля. Коридор між європейською цивілізацією і Росією, через який так багато проходило. А, вибачте, яка сволота буде головою цього, яка сволота там буде сидіти в начальниках, буде ця сволота російська чи українська, абсолютно не має значення. Поки що я не бачила там уряду, який би піклувався про Крим", – сказала вона.

За словами Улицької, вона не належить до тих людей, які говорять, "Кримнаш", але і "Крим ваш" – це теж не її формулювання. "Крим мій, і я буду щаслива, коли там будуть правити люди, які піклуватимуться про нього. Влада радянська, влада російська і українська однаково погано ставилися до кримської землі. Тому я скажу чесно, буду вітати будь-які поліпшення. "Крим мій" і я дуже за нього вболіваю. А політично, так, це була потворна анексія, про це говорити нічого", – підсумувала письменниця.


Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...