
У США штати Нью-Йорк і Нью-Джерсі, куди були поставлені російські апарати штучної вентиляції легенів Авента-М, повертають їх в Агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA). Про це заявила прес-секретар FEMA Джанет Монтезі, повідомляють Патріоти України із посиланням на DW.
Причиною для повернення апаратів стали пожежі в лікарнях Москви і Санкт-Петербурга, які, за попередньою версією, виникли через загоряння цієї моделі апаратів. Під час пожежі в петербурзькій клініці загинули п’ятеро людей.
За словами Монтезі, російські ШВЛ не використовувалися в американських клініках, а тримались в резерві на випадок погіршення ситуації. Із резерву вони були повернуті у FEMA до закінчення розслідування пожеж в Москві та Санкт-Петербурзі і перевірки апаратів російським виробником — Уральським приладобудівним заводом. Апарати Авента-М були поставлені в США на початку квітня.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...