Ангела Меркель, бувши канцлером Німеччини, ухвалила низку рішень, які зробили можливим повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Про це заявила голова комітету з питань оборони в Бундестазі Марі-Агнес Штрак-Циммерманн в інтерв'ю німецьким телеканалам RTL та n-tv, передають Патріоти України.
Першою великою помилкою в цьому плані депутат вважає відмову Німеччини відкрити для України шлях до членства в НАТО. За словами Циммерманн, в 2008 році багато країн НАТО виступали за якнайшвидше прийняття України в Альянс, але Німеччина і Франція тоді виступили проти через позицію Росії.
"[Це] було великою помилкою з боку французів і Ангели Меркель в той час", – вважає німецький депутат. На думку Штрак-Циммерманн, тепер Німеччині доведеться переосмислити весь період правління Ангели Меркель і "особливо історію останніх кількох років, повних прорахунків".
Ангела Меркель і російське вторгнення в Україну Відмова Німеччини і Франції надати Україні перспективу членства в НАТО на саміті 2008 року – не єдине рішення, яке вважають однією з передумов російської агресії. Головним символом німецької безпринципності стало будівництво Північного потоку-2, на яке Меркель погодилася вже після російської гібридної агресії 2014 року, причому проігнорувавши всі попередження.
Незабаром після відставки Меркель з посади стало відомо, що вона особисто блокувала будь-які поставки зброї в Україну вже в умовах російської гібридної агресії і навіть на тлі концентрації російських військ уздовж українських кордонів у 2021 році.
Під час засідання Комітету постійних представників ЄС у Брюсселі 16 липня послам країн Євросоюзу знову не вдалося затвердити 18-й пакет санкцій проти Росії. Про це розповіли кілька дипломатіву коментарі Європейські правді у середу, передають Патріоти У...
Не дарма Єврейська держава після падіння режиму Посада подбала про знищення ППО та складів озброєнь Сирії, аби новий режим був не в змозі вести війну з ЦАХАЛ. У сирійському місті Сувейда, де переважно мешкає друзька меншина, досягнуто перемир’я між пре...