Думки сенаторів від Республіканської партії Сполучених Штатів Америки (США) розділились щодо угоди з Україною про корисні копалини, передають Патріоти України з посиланням на The Hill.
Частина сенаторів вітає майбутню угоду та вважає її потенційною перемогою, а інші ж закликають до посилення гарантій суверенітету України. Водночас є й ті, хто застерігає від будь-яких гарантій безпеки з боку Вашингтона, оскільки це нібито може втягнути країну в майбутню війну.
Сенатор Том Тілліс, заявив, що міцні гарантії безпеки з боку Штатів будуть важливими для залучення американських приватних інвестицій у видобуток корисних копалин.
"Це буде критично важливо для нашої довіри до того, що це буде підприємство, в якому зможуть брати участь компанії зі Сполучених Штатів чи Європи, чи звідки завгодно. Вони повинні мати ці гарантії безпеки", - заявив сенатор.
Водночас він попередив, що "ускладнюючим фактором" є те, що частина корисних копалин розташовані на тимчасово окупованих територіях.
Сенатор Ренд Пол, своєю чергою, виступає проти будь-яких безпекових угод з Україною, оскільки підтримує "припинення війни".
"Я думаю, що президент робить хорошу роботу, наполягаючи на завершенні війни. Чим швидше, тим краще. Чим швидше ми зможемо зупинити бійню, тим краще. Я не за те, щоб обіцяти, що ми захистимо світ, або обіцяти, що ми захистимо Україну", - заявив він.
Тим часом сенатор Кріс Мерфі назвав угоду безглуздою, оскільки вона не вимагає жодних реальних зобов'язань ні від США, ні від України.
Якщо Сполучені Штати Америки справді вторгнуться у Гренландію, Північноатлантичний Альянс припинить своє існування. Таке рішення дестабілізує глобальну безпеку та ізолює США. Про це в колонці для 19FortyFive пише американський політолог, професор Пусан...
Російські загарбницькі війська можуть обрати Лиманський і Куп’янський напрямки основними для наступу. Про це сказав військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України. Зокрема, у військового експерта запитали, чи можна пов’язувати бойові ді...