Не відповідає навіть мінімальним критеріям: Бразилія категорично відмовилась від контракту щодо закупівлі російської вакцини "Супутник V"

Національне агентство з санітарного нагляду (Anvisa) Бразилії відхилило запит бразильської фармацевтичної компанії Uniao Quimica на екстрене використання в країні російської вакцини «Супутник V» від коронавірусу. Про це повідомляється на сайті агентства, зазначають Патріоти України.

Мова йшла про 10 млн доз препарату. Очікувалося, що вони стануть доступні для застосування вже в першому кварталі 2021 року. За даними регулятора, препарат не відповідає мінімальним запропонованим критеріям.

«Запит був повернутий у компанію через невідповідність мінімальним критеріям, зокрема через відсутність дозволу на проведення клінічних випробувань третьої фази, а також проблем, пов'язаних з належною виробничою практикою», – заявили в Anvisa.

Агентство пояснює, що для запиту екстреного використання недостатньо запросити дозвіл на клінічне випробування фази 3, запит повинен містити стратегії, які будуть реалізовані заявником, щоб гарантувати, що поточні клінічні випробування вакцини зможуть оцінити безпеку та довгострокову ефективність.

Також запит на дозвіл екстреного використання повинен надати безпосередньо виробник препарату.

Біженці та зниклі без вісті: Як склалася доля харківських гауляйтерів (фото, відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 20:59

Від початку війни десятки чиновників та поліцейських Харківщини перейшли на бік Росії в окупованих містах. Ще дехто приїхав разом з окупаційною армією, аби використати шанс та зробити "кар'єру", що за інших обставин була б неможливою, зазначають Патріо...

У Конгресі досягли попередньої домовленості: США виділять на допомогу Україні 12 мільярдів доларів - Reuters

понеділок, 26 вересень 2022, 20:44

США виділять на допомогу Україні 12 мільярдів доларів. Учасники переговорів щодо законопроекту про тимчасові витрати в американському Конгресі погодилися включити цю суму у відповідь на запит адміністрації Байдена. Про це з посиланням на джерело повідо...