"Недоімперія" має бути зруйнована": У ГУР назвали два можливі сценарії зміни влади в Росії

У Росії можливі лише два сценарії зміни влади в країні. Це вибір наступника і початок нової політики після відходу Володимира Путіна з посади глави Кремля чи розпаду РФ на кілька частин. Так вважає керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

За його словами, у разі першого варіанта подій наступник Путіна зупиняє основні дії в Україні та інших частинах світу, а в країні розпочинається "депутинізація" та відхід від його політики управління державою.

"Наступник Путіна зупиняє основні дії, не лише в Україні, а в багатьох куточках світу. І каже: "Знімайте, будь ласка, з Росії всі накладені санкції, вибудовуємо нові відносини. Росія тут ні до чого, виключно була людина, яка керувала раніше державою, і це його особисті проблеми, він маніяк. Тобто в країні відбудеться "депутинізація". Ну і в усьому звинувачують його", — сказав Буданов. А другий із варіантів — розвал РФ на кілька частин. "Інший варіант — це просто розвал Росії на кілька частин, на три і більше", — заявив він.

Глава ГУР розповів, що зараз у РФ триває процес обрання наступника, який керуватиме країною після Володимира Путіна. Буданов додав, що групи впливу в оточенні Путіна повинні знайти консенсус між собою, а це складно їм дається. Він не став називати можливих кандидатів на пост президента Росії, бо "не треба заважати процесу".

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...