За даними відомства, 28 жовтня 2019 року було розгорнуто великомасштабну кібератаку на сайти, сервери та інші операційні системи Адміністрації президента Грузії, судів, різних муніципальних зборів, державних органів, організацій приватного сектора і засобів масової інформації.
В результаті кібератаки сервери і операційні системи цих організацій були значно пошкоджені, що серйозно позначилося на їх функціональності.
"Вищезазначена кібератака була націлена на національну безпеку Грузії і мала на меті завдати шкоди громадянам Грузії і урядовим структурам, порушивши і паралізувавши функціонування різних організацій, що викликало занепокоєння у широкої громадськості", - йдеться в заяві.
За інформацією МЗС, розслідування, проведене грузинською владою, разом з інформацією, зібраною в результаті співпраці з партнерами, дійшло висновку, що ця кібератака була спланована і проведена Головним управлінням Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації.
"Грузія засуджує цю кібератаку, яка суперечить міжнародним нормам і принципам, ще раз посягаючи на суверенітет Грузії, щоб перешкодити європейській та євроатлантичній інтеграції країни і її демократичному розвитку", - йдеться в заяві.
24 лютого Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном у Білому домі заявив, що готовий "цього або наступного тижня" зустрітись у Білому домі з Володимиром Зеленським для підписання угоди про використання корис...
Локалізація виробництва бронемашин Roshel в Україні посилить обороноздатність та відкриє нові можливості для українських виробників. Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" уклало угоду з канадською компанією Roshel для локалізації ви...