"Нехай підписує сам із собою": Подоляк відреагував на "пакт про ненапад" з Україною від Лукашенка

Самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив про те, що, начебто, Україна пропонувала йому підписати "пакт про ненапад". В Україні здивовані цією заявою, адже напад з території Білорусі вже відбувся. Про це розповів радник глави ОП Михайло Подоляк. За його словами, заява Лукашенка – дивна й коментувати її радник голови ОП не готовий, передають Патріоти України.

Лукашенко може підписати цей пакт сам із собою

Натомість Михайло Подоляк прокоментував слова Володимира Зеленського, коли він відповів на це тим, що для Росії участь Білорусі у війні є дуже бажаною, але для самої Білорусі така участь зі стратегічної точки зору – є помилкою.

"Так, безумовно, вони вже надали інфраструктуру, надали певні можливості полігонні, надали аеродроми, паливні бази, ремонтні спроможності й таке інше. Але все-таки для Білорусі, м’яко кажучи, було б із юридичної точи зору та точки зору історичної відповідальності, не заходити на територію України", – сказав Подоляк.

Враховуючи це, за словами посадовця, Алєксандр Лукашенко міг би підписати цей пакт сам із собою, а Україна після війни теж би підписала пакт з іншими державами.

Михайло Подоляк згадав слова Лукашенка про те, що Україна протрималась би у війні 3 – 4 дні й зазначив, що у самопроголошеного президента схибленість на цифрі 4, оскільки у нього також було 4 напрямки, звідки, начебто, готувався напад на Білорусь зі сторони України. "До заяв пана Лукашенка треба відноситись як до заяв пана Лукашенка. Якийсь резон, певно, в них є, але нам цей резон достатньо складно зрозуміти, це якийсь історичний ребус", – підсумував Подоляк.

Джерело: 24 канал

"Виграти війну Путін не здатний. Але й програти її дозволити собі не може. Тому буде продовжувати безглузду бійню", - Ейдман

понеділок, 6 лютий 2023, 13:56

Соціолог і дослідник путінізму Ігор Ейдман вважає, що програш у війні коштуватиме Путіну влади в Росії, передають Патріоти України. «Путін у Волгограді назвав нову мету війни: «Наше головне завдання — забезпечити збереження росії». А за кілька років до...

"Дуже складна ситуація, але хлопці тримаються": Лейтенант Нацгвардії розповів про пекло у Бахмуті

понеділок, 6 лютий 2023, 13:50

Збройні сили України мужньо тримають оборону на Бахмутському напрямку, незважаючи на те, що ворог суттєво посилив тиск на позиції українських захисників. Про це повідомив командир роти батальйону "Свобода", лейтенант Нацгвардії Євген Оропай в ефірі тел...