"Нехай звільняють, мені байдуже, відправили нас на м'ясо сюди": Окупант поскаржився матері, що хоче втекти з України (аудіо)

Військовий окупаційних військ РФ попросив матір звернутися до прокуратури через неможливість отримати документи. Вони потрібні йому, щоби припинити участь у війні проти України, передають Патріоти України.

Окупант також поскаржився, що командування ставиться до солдатів як до "м'яса", і розповів, як зі своїм підрозділом виходив з оточення ЗСУ. Запис телефонної розмови загарбника оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Подавайте в прокуратуру, прямо сьогодні, якщо встигаєте, і нехай їх там на**й виродок цих... Та ми з оточення вийшли, нас ледве на замочили. Усю ніч пішки йшли. Андрій підірвався на гранаті. Поранений. Я вперед пішов, а він позаду. Ми вийшли, і я більше нікуди не йду. Пішли вони... Відправили нас як м'ясо на забій", – обурився російський військовий.

Він порадив батькам не перейматися через те, що його можуть звільнити зі служби, і заявив, що після свого повернення має намір позиватися до армії:

"Не партеся ви, звільнять та й звільнять. Усе максимум, що можуть зробити. Мені взагалі по**й на цю армію з їхнім ставленням як до м'яса. Я ще приїду і позиватися буду за те, що мене не відпускали, коли вже документи подали. Що сказали, "у твоєму випадку звідси або 200-м або 300-м поїдеш звідси". Нормально, б***ь?"

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...